دولت با نگاه کارشناسی به دنبال بهبود وضعیت ترافیک است

استان‌ها > کردستان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: طرح های پیشنهادی برای بهبود وضعیت ترافیک در شهرها و به ویژه مرکز استان در شورای ترافیک با حضور کارشناسان و مسئولان مرتبط به بحث و بررسی گذاشته می‌شود تا در نهایت بهترین خروجی حاصل آید.

امیر قادری در گفتگو با خبرآنلاین کردستان با اشاره به اینکه شفافیت، محور اصلی فعالیت های معاونت عمرانی بوده است، گفت: این مهم با دعوت از صاحبنظران و متخصصان حوزه های مرتبط مورد توجه قرار دارد و نظرات و پیشنهادات آنها برای ارتقای وضعیت مسائل مرتبط به طور مستمر اخذ می شود.

وی یکی از مهمترین این جلسات را شورای ترافیک استان ذکر کرد و افزود: طرحهای پیشنهادی برای بهبود وضعیت ترافیک در شهرها و به ویژه مرکز استان در این شورا با حضور کارشناسان و مسئولان مرتبط به بحث و بررسی گذاشته می شود تا در نهایت بهترین خروجی حاصل آید.

معاون استاندار کردستان با بیان اینکه ما نیز وضعیت ترافیک به ویژه در هسته مرکزی شهر سنندج را زیبنده نمی دانیم، تصریح کرد: با این وجود، نمی توان با هر طرح و پیشنهادی در این راستا به سرعت موافقت کرد، چراکه تعجیل در این قضیه ممکن است منجر به عدم کارشناسی مطلوب و در نهایت حادتر شدن معضل ترافیک شود.

قادری با اشاره به اینکه ایجاد زیرگذر در میدان آزادی سنندج نیز یکی از طرح های پیشنهادی برای بهبود وضعیت ترافیک در هسته مرکزی شهر بوده است، خاطرنشان کرد: البته این طرح نیازمند توجه به تمام ملاحظات و بررسی بیشتر در کمیته فنی شورای ترافیک است و برخی مباحث پیرامون قطعیت یافن جزئیات آن صحت ندارد.

وی با تأکید بر اینکه شورای ترافیک استان، برنامه های متنوعی برای بهبود وضعیت ترافیک و با مشارکت نخبگان امر و شهروندان در دست اقدام دارد، افزود: با اطلاع رسانی صحیح، دقیق و به موقع این امر را دنبال می کنیم و خوشبختانه رسانه ها نیز به عنوان یاریگر دولت، نقش خود را در این زمینه به خوبی ایفا می کنند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دولت با نگاه کارشناسی به دنبال بهبود وضعیت ترافیک است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10396) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین