روایت مدیرکل مدیریت بحران از نشت سوخت نیروگاه برق سنندج

استان‌ها > کردستان - ایسنا نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان از نشست سوخت نیروگاه برق سنندج خبر داد و گفت: خوشبختانه سوخت نشت شده هیچگونه آلودگی در آب شرب شهری و روستایی بوجود نیاورده است.

آرتیکاس اقبال از نشت سوخت نیروگاه برق قلیان سنندج خبر داد و اظهار داشت: امروز جلسه مدیریت بحران شهرستان سنندج به همین منظور تشکیل شد و جوانب موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: از روز گذشته که از این مسئله اطلاع پیدا کردیم در حال پایش آب هستیم و خوشبختانه به هیچ وجه مشکلی در آب شرب منطقه به وجود نیامده است.

وی با اشاره به اینکه لیتراژ سوخت نشتی مشخص نشده است، افزود: حجم آلودگی قابل کنترل بوده و مشکل زیست محیطی ایجاد نخواهد کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان با اشاره به اینکه سوخت نشتی وارد خاک باغ‌های اطراف نیروگاه شده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه باغ‌ها و مزارع اطراف نیروگاه تا هفته آینده نیاز به آبیاری ندارند، هیچگونه مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه نشتی در داخل محدوده نیروگاه رخ داده است، تصریح کرد: چگونگی وقوع این اتفاق در دست بررسی است و در حال حاضر مشخص نشده که این اتفاق چگونه رخ داده است.

اقبال در پایان به انجام اقدامات پیشگیرانه توسط دستگاه‌های اجرایی مرتبط در این رابطه اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با توجه به بارندگی‌های مناسب سال جاری و عدم نیاز باغات و مزارع به آبیاری، این مسئله مشکلی در سلامت آب شرب و همچنین باغات این منطقه ایجاد نخواهد کرد و مردم هیچ نگرانی نداشته باشند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روایت مدیرکل مدیریت بحران از نشت سوخت نیروگاه برق سنندج» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10398) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین