سرپرست مرکز بهداشت بوکان از برداشته شدن گام نهایی اجرای پزشک خانواده حاشیه شهر بوکان خبر داد

استان‌ها > آذربایجان غربی - دکتر شادی قادری سرپرست مرکز بهداشت بوکان از برداشته شدن گام نهایی اجرای پزشک خانواده حاشیه شهر بوکان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی،شادی قادری گفت: از روز اول اردیبهشت ماه 1395 با آغاز بکار 57 نفر از نیروهای جذب شده از طریق شرکت خدماتی، طرح پزشک خانواده برای برخورداری جمعیت 58 هزار نفری حاشیه شهر بوکان وارد فاز جدید شد.

وی افزود : این نیروها شامل پزشک عمومی، کارشناس و کاردان سلامت مرد و زن، کارشناس روان شناسی، ماما و کارشناس IT سلامت هستند که برای خدمت در 8 مرکز جامعه سلامت و 8 پایگاه سلامت از طریق آزمون بکار گیری شده اند.

سرپرست مرکز بهداشت بوکان در مورد شرح وظایف این مراکز و پایگاهها اظهار داشت: مراقبت از گروههای سنی مختلف خصوصاً نوزادان و کودکان، زنان باردار، انجام واکسیناسیون و ... جزو خدماتی است که در این واحدها به انجام می رسد.

قادری به راه اندازی پایگاه سلامت در مسکن مهر خبر داد و گفت: ساختمان برای این پایگاه اجاره شده و نیروهای آن جذب شده و بزودی با تأمین تجهیزان آن، پایگاه مسکن مهر رسماً کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی در پایان افزود: طرح پزشک خانواده حاشیه شهر بوکان جمعیت مناطق اسلام آباد، امیرآباد و کلتپه را تحت پوشش قرار می دهد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرپرست مرکز بهداشت بوکان از برداشته شدن گام نهایی اجرای پزشک خانواده حاشیه شهر بوکان خبر داد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10400) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین