ايوبي به جشنواره جهاني فيلم فجر آمد

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار سينمايي ايرنا ، حجت الله ايوبي عصر چهارشنبه با حضور در كاخ جشنواره جهاني فيلم فجر از بخش هاي مختلف اين رويداد فرهنگي بازديد كرد.
در اين بازديد كه رضا ميركريمي دبير جشنواره به همراه برخي از مديران جشنواره از جمله رضا كيانيان ، مازيار ميري ، اشكان خطيبي و ... ايوبي را همراهي مي كردند ، وي در جريان نحوه فعاليت بازار فيلم نيز قرار گرفت.
رييس سازمان سينمايي در گفت وگو با خبرنگار سينمايي ايرنا در باره اهميت برگزاري اين رويداد سينمايي گفت: جدايي جشنواره ملي از بين الملل اقدام درستي بود و اميدوارم بخش دارالفنون كه به برگزاري بحث هاي فني در باره سينما برگزار مي شود نيز با قدرت كار خود را ادامه دهد.
وي افزود: در فضاي كنوني كه سينما با افزايش مخاطب روبرو بوده است قطعا برگزاري جشنواره در ارديبهشت ماه به شور و علاقه مردم به سينما مي افزايد.
به گزارش ايرنا، ايوبي در ادامه از سالن هاي مختلف جشنواره بازديد كرد و در جريان اتفاقات روز نخست جشنواره از زبان ميركريمي دبير جشنواره قرار گرفت.
سي و چهارمين جشنواره جهاني فيلم فجر از يكم تا شش ارديبهشت در دو بخش رقابتي سينماي سعادت و جلوه گاه شرق در پرديس چارسو برگزار مي شود.
فراهنگ**9246**1540**1569

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ايوبي به جشنواره جهاني فيلم فجر آمد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10404) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا