مربی مارسی اخراج شد، رئیس هم اخراج می‌شود!

تغييرات در رأس يكي از مردمي‌ترين تيم‌هاي فرانسه

مربی مارسی اخراج شد، رئیس هم اخراج می‌شود!

چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395 0

فوتبال جهان - میچل که در مارسی جانشین مارسلو بیلسا نام آشنا شده بود هرگز نتوانست موفقیتی در این تیم به دست بیاورد و تنها دو برد مقابل تیم‌های نه چندان نام آشنا در جام‌حذفی داشت.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ در شرايطي كه بازيكنان مارسي مهيا مي‌شوند امشب در جام‌حذفي فرانسه به ميدان بروند حسابي شوكه شده‌اند. هم به اين خاطر كه شايعه شده قرار است رئيس باشگاه اخراج شود و هم به اين دليل كه سرمربي‌شان روز گذشته از كار بركنار شد! در واقع انتظار آنها براي تمرين نوبت صبحشان طولاني شد و خبر رسيد كه خانم مارگارت لوئي دريفوس، مالك باشگاه، تصميم گرفته مربي را بركنار كند!

آن‌طور كه «اكيپ» نوشته ظاهراً تصميم براي كناره‌‌گيري ميچل، سرمربي اسپانيايي مارسي از هفته پيش گرفته شده بود و روز گذشته عملي شد. ميچل كه در مارسي جانشين مارسلو بيلسا نام آشنا شده بود هرگز نتوانست موفقيتي در اين تيم به دست بياورد و تنها دو برد مقابل تيم‌هاي نه چندان نام آشنا در جام‌حذفي داشت.

ميچل بعد از اينكه نتوانست در 9 بازي پي در پي براي مارسي بردي به دست بياورد از كار بركنار شد تا دوباره براي بازي امشب و البته تا پايان فصل، كار به دست فرانك پاسي، يكي ازدستياران ميچل و البته بيلسا در مارسي بيفتد. پاسي پيش‌تر بعد از رفتن بيلسا و تا آمدن ميچل هم عهده‌دار هدايت اين تيم شد.

طبق گزارش رسانه‌هاي فرانسوي قرار است مارسي كه فعلاً در رده پانزدهم جدول رده‌بندي است و 6 امتياز تا منطقه خطر به دسته پايين‌تر فاصله دارد با همين مربي (پاسي) تا آخر فصل ادامه دهد. البته در شرايطي كه فقط 4 بازي تا پايان رقابت‌هاي اين فصل ليگ يك باقي‌مانده باز هم اكيپ خبر مهمي منتشر كرده مبني بر اينكه ونسان لبرون، رئيس فعلي باشگاه مارسي هم از كار بركنار مي‌شود و به جايش شاوير ژيوكانتي 61 ساله، تاجري كه رابطه حسنه‌اي با مالك باشگاه دارد، رياست را به دست مي‌گيرد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مربی مارسی اخراج شد، رئیس هم اخراج می‌شود!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10415) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی