کناره گیری غول سیه چرده آمریکا از جام جهانی کشتی آزاد

کناره گیری غول سیه چرده آمریکا از جام جهانی کشتی آزاد

شنبه 22 خرداد 1395 0

دیگر ورزش‌ها > کشتی - جوردن باروفس غول سیه چرده آمریکا و دارنده 4 مدال طلای جهان و المپیک از حضور در مسابقات جام جهانی آمریکا انصراف داد.

به گزارش خبرورزشی، در حالی که پیکارهای جام جهانی از نیمه شب امشب آغاز می شود، باروفس از حضور در مراسم وزن کشی خودداری کرده و برای حضور در بیمارستان، هنگام تولد دومین فرزندش، دست میزبان را در پوست گردو گذاشت. سایت فدراسیون کشتی به نقل از باروفس نوشت: متاسفانه قادر به حضور در جا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م جها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نی نیستم. من برای این ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها تمرین کرده و آماده کشتی گرفتن بودم. هر کاری که لازم بود تا در بهترین شرایط کشتی بگیرم را انجام دادم. تا آخرین لحظات هم قصد داشتم به لس آنجلس بیایم. من می‌خواستم پس از تولد فرزندم و مناسب شدن شرایط همسرم به جا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م جها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نی بیایم، در حالی بود که منتظر بودیم فرزندمان زودتر از این متولد شود، اما زمان تولد فرزندم عقب افتاده و قرار است فرزند ما سیزدهم ژوئن به دنیا آید. من به عنوان یک پدر و همچنین یک همسر نمی‌توانم آنها را پیش از تولد ترک کنم و همسرم را در بیمارستان تنها بگذارم. این تصمیم بسیار سختی برای من بود که البته من خانواده‌ ام را در اولویت قرار دادم.
باروفس ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داد: می‌دانم که تیم به من احتیاج دارد. هم تیمی‌هایم نیز می‌دانند که من همیشه در کنار آنها بوده ام و در آینده هم این طور خواهد بود. در دو سالی که جا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م‌جها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نی در لس‌آنجلس برگزار شده ما روی سکو بوده‌ایم. من خیلی دوست داشتم که با تیم‌مان قهرمان شویم.
باروفس بعدِ از دست دادن جا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م‌جها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نی قرار است در مسابقات جایزه بزرگ آلمان در دورتموند کشتی بگیرد تا پیش از المپیک محک خورده باشد. او در این باره گفت: یک تورنمنت مهم قبل از بازی‌های المپیک وجود دارد که باید در آن شرکت کنم. اگر برای دومین بار قهرمان المپیک شوم مردم غیبتم در جا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م جها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نی را فراموش خواهند کرد.

کشتی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کناره گیری غول سیه چرده آمریکا از جام جهانی کشتی آزاد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104175) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی