باشگاه در آستانه قطع همکاری با اسپانسر

اتفاق عجیب در اطراف پرسپولیس

باشگاه در آستانه قطع همکاری با اسپانسر

شنبه 22 خرداد 1395 0

فوتبال ایران - مسئولان باشگاه پرسپولیس در روزهای پایانی هفته گذشته نزدیک بود همکاری خود با اسپانسر تحت قراردادشان را قطع کنند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ این موضوع به خاطر یک‌سری مسائل جزئی که ایجاد اختلاف را به همراه داشت، به راه افتاد و پرسپولیسی‌ها تا آستانه فسخ قرارداد نیز پیش رفتند.
این مسئله می‌توانست باشگاه پرسپولیس را بار دیگر دچار شدیدترین مشکلات مالی کند زیرا باشگاه پس از سال‌ها توانست یک اسپانسر متمول و نقد پیدا کند. البته این اسپانسر فرمولی داشت که از هواداران پرسپولیس کمک مالی می‌گرفت و بخشی از این کمک که توسط سامانه پیامکی شارژ می‌شد را به باشگاه برمی‌گرداند.
شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که ظهر چهارشنبه، طرفین جلسه‌ای داشتند که اگر این جلسه نیز با دعوا و درگیری همراه می‌شد، قرارداد را فسخ می‌کردند اما مسئولی که برای مذاکره به دفتر علی‌اکبر طاهری رفته بود، کوتاه آمد تا این منبع درآمدی چند میلیارد تومانی و استفاده از برند پولساز باشگاه را از دست ندهد. طاهری پس از این جلسه، هر جا که رفت، نماینده اسپانسر را در کنار خود دید زیرا آنها احساس می‌کردند نکند ناراحتی‌ها، منجر به قطع همکاری شود.
به هر حال فعلاً مشکل حل شده. اسپانسر باید برای عبور پرسپولیس از فصل نقل و انتقالات، بار دیگر حساب باشگاه را پر از پول کند و باشگاه نیز در قبال این وضعیت، به تبلیغ برای سامانه پیامکی اسپانسر کمک می‌کند. باشگاه به جایی رسیده که می‌تواند بهترین اسپانسرها را داشته باشد زیرا با وجود برانکو و بازیکنان خوبی که جذب تیم شده‌اند، حالا شرکت‌ها و ارگان‌ها برای عقد قرارداد با باشگاه صف کشیده‌اند ولی فعلاً همکاری با اسپانسر قبلی ادامه پیدا می‌کند. گفتنی است این اولین باری بود که اختلاف بین باشگاه پرسپولیس و اسپانسرش به وجود آمد و البته ختم به خیر شد ولی مشخص نیست اگر بار دیگر این شرایط پیش بیاید، باز هم طرفین به همکاری‌شان ادامه می‌دهند یا نه؟!

پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «باشگاه در آستانه قطع همکاری با اسپانسر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104209) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی