امروز پرسپولیس با حاج‌صفی مذاکره می‌کند

تماس با محمودرضا فاضلي در آلمان

امروز پرسپولیس با حاج‌صفی مذاکره می‌کند

شنبه 22 خرداد 1395 0

فوتبال ایران - پرسپولیسی‌ها پس از خرید علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی و ساسان انصاری و توافق دوباره شفاهی (!) با وحید امیری دست نگه داشتند تا برانکو به ایران بیاید.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ برخي گزينه‌هاي مدنظر پرسپوليسي‌ها عنوان كردند كه صبر مي‌كنند تا مرد كروات به تهران بيايد و مطمئن شوند در ليست خود برانكو هستند و بعد قرارداد مي‌بندند. ظاهراً ترس اغلب اين بازيكنان از اين است كه به سرنوشت محسن مسلمان در ابتداي ليگ پانزدهم دچار شوند.
محسن مسلمان برخلاف ميل باطني برانكو و با نظر باشگاه، جذب پرسپوليس شد و بالاخره مرد كروات با اكراه او را پذيرفت.
برانكو هفته‌هاي ابتدايي هم مسلمان را روي نيمكت مي‌نشاند و به او اعتنايي نمي‌كرد تا آنكه بالاخره اين هافبك طراح و چپ‌پا توانست با تلاش فراوان در تمرين و مسابقه نظر مثبت سرمربي پرسپوليس را جلب كند و فيكس شود. از اين حيث بايد به گزينه‌هاي مدنظر پرسپوليس حق داد كه تا بازگشت برانكو صبوري به خرج دهند.
اما خبر مهم‌تر در اين راستا مربوط به سورپرايز بزرگ پرسپوليسي‌هاست كه اگر جذب اين تيم شود، مي‌تواند از هر جهت باعث خوشحالي هواداران باشد.
احسان حاج‌صفي بازيكن ملي‌پوش و سرشناسي است كه قرار است امروز (شنبه) به صورت جدي با پرسپوليسي‌ها وارد مذاكره شود.
حاج‌صفي هم پس از يك فصل ناكامي در اف‌اس‌وي فرانكفورت قصد بازگشت به ليگ ايران را دارد.
محمودرضا فاضلي مدير برنامه‌هاي شناخته شده اين بازيكن در آلمان چند روزي در دسترس نبود و بالاخره پرسپوليسي‌ها توانستند با مكافات فراوان اينجنت حاج‌صفي را پيدا كرده و مذاكرات مقدماتي را انجام دهند.
شنيده‌ها حكايت از آن دارد كه فاضلي در گفت‌وگوي ابتدايي با پرسپوليسي‌ها عنوان داشته اين بازيكن به دنبال بازي در اروپا است و اگر بخواهد به ايران بيايد، رقم بالايي طلب خواهد كرد.
گويا مسئولان باشگاه پرسپوليس جواب داده‌اند مشكلي براي پرداخت نداشته و حاضرند در صورت رضايت برانكو و به هم‌ ريختن بالانس پرداختي تيم، مبلغ مدنظر حاج‌صفي را پرداخت كنند.
نكته قابل تأمل آنكه احسان حاج‌صفي رابطه بسيار خوبي با سيدجلال حسيني دارد و اين مدافع ملي‌پوش هم توصيه كرده بازيكن چپ‌پا به پرسپوليس بياورند. البته حاج‌صفي با پيشنهاداتي از يونان و ايران مواجه شده و مشغول بررسي است.
باشگاه سپاهان هم يكي از تيم‌هاي خواستار احسان حاج‌صفي است اما اين وسط سقف 750 ميليون توماني و بودجه محدود (!) اين فصل تيم اصفهاني‌ احتمالاً مانع بازگشت اين بازيكن به تيم سابق خودش خواهد شد.
با اين حال خيلي نمي‌توان به اين توافقات اوليه و شفاهي در فصل نقل و انتقالات دل بست و هر لحظه ممكن است يك بازيكن يا مديربرنامه‌هايش به سمت تيم‌هايي كه پول بيشتر بپردازند، تغيير جهت بدهند!

پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امروز پرسپولیس با حاج‌صفی مذاکره می‌کند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104210) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی