وضعیت تیم‌های ملی ایران برای حضور در انتخابی المپیک

وضعیت تیم‌های ملی ایران برای حضور در انتخابی المپیک

valibal-saheli

تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران تمرینات آماده سازی خود را در جزیره کیش پیگیری می‌کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا، ۴ تا ۷ تیر با حضور هشت کشور ایران، قطر، قزاقستان، ژاپن، نیوزیلند، اندونزی، چین و استرالیا (میزبان) برگزار می‌شود.

تیم های ملی «الف» و «ب» والیبال ساحلی ایران که خود را برای حضور در مرحله نهایی انتخابی المپیک آماده می‌کنند، تمرینات خود را از اول خرداد ماه زیر نظر کیودای سرمربی برزیلی تیم‌های ملی در کیش آغاز کردند که این تمرینات در دو مرحله پیگیری می‌شود.

در مرحله نخست تمرینات با حضور رحمان رئوفی، بهمن سالمی، بهمن قلی پوری، عبدالحامد میرزاعلی، رضا نائینی و عباس پورعسگری تا هشتم خرداد ادامه داشت. تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران از دهم تا دوازدهم خرداد در مسابقات تور آزاد آق قلا شرکت کردند.

مرحله دوم تمرینات نیز از ۱۴ خردادماه در کیش آغاز شد و همچنان در دو نوبت صبح و عصر ادامه دارد که در این مرحله از تمرینات هفت بازیکن شامل رحمان رئوفی، آرش وکیلی، عبدالحامد میرزاعلی، محمدرضا شبیری، بهمن سالمی، کمال قریشی و بهمن قلی‌پوری حضور دارند.

تمرینات تیم‌های والیبال ساحلی تا ۲۸ خرداد ادامه خواهد داشت تا در نهایت پنج بازیکن از هفت بازیکن حاضر در این تمرینات ۳۰ خردادماه راهی استرالیا شوند.

دومین مرحله مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا از ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی شهر کالاسین تایلند برگزار و ایران موفق به کسب مقام قهرمانی این رقابت‌ها شد.

+۰ -۰


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وضعیت تیم‌های ملی ایران برای حضور در انتخابی المپیک» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( پارس فوتبال ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104223) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : پارس فوتبال