شماره ۶ برایم مهم نیست | بنگر و عشوری را آشتی می دهم

شماره ۶ برایم مهم نیست | بنگر و عشوری را آشتی می دهم

Mehdi Kiani

کاپیتان تیم تراکتورسازی اعتقاد دارد تیمش فصل آینده مدعی قهرمانی لیگ برتر خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهدی کیانی درباره شرایط تیمش، فعالیت های نقل و انتقالاتی، مدیریت سابق باشگاه، اختلاف سینا عشوری و محسن بنگر و برخی حواشی دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

طلب پارسالم را نگرفتم
من از برخی مسائل در تراکتورسازی دلخور بودم. باور کنید هنوز طلب پارسال خودم را نیز نگرفتیم اما به خاطر رفاقتم با امیر قلعه نویی و بزرگی مصطفی آجورلو تصمیم گرفتم یک فصل دیگر در تراکتورسازی بمانم.

مدعی قهرمانی هستیم
باشگاه سیاست خوبی را در نقل و انتقالات در پیش گرفته است. تیم خوبی بسته خواهد شد و باید بتوانیم برای فصل آینده بهترین نمایش ها را داشته باشیم. تیم ما در فصل آینده یکی از اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی است و باید همت کنیم و به موفقیت برسیم.

برای عباسی آرزوی موفقیت می کنم
دوست ندارم پشت سر مدیرعامل سابق باشگاه حرف بزنم. من هر چه دارم رو می کنم و همیشه همه مسائل را رودررو به خودش گفتم. من از سر دلسوزی یکسری مسائل را به او می گفتم اما برداشت بدی می کرد. به هر حال کاپیتان تراکتورسازی بودم و باید مشورت می دادم. متاسفانه مدیران سابق باشگاه به حرفم گوش نمی دادند. حرف ما این بود که امکانات تراکتورسازی در شان این باشگاه نیست اما متاسفانه توجهی نمی شد. با این وجود دیگر گذشته ها گذشته و برای سعید عباسی هم آرزوی موفقیت می کنم.

بنگر و عشوری را آشتی می دهم
از شنیدن خبر حضور محسن بنگر در تراکتورسازی خوشحالم. هر بازیکنی می آید قطعا هدفش کمک به تراکتورسازی است و ما هم استقبال می کنیم. او پارسال مساله کوچکی هم با سینا عشوری داشت اما همه چیز فراموش شده است. هردوی آنها بازیکنان بااخلاقی هستند و من هم به عنوان بزرگتر تیم در صورت نهایی شدن حضورشان در تراکتورسازی آشتی شان می دهم تا مشکلی پیش نیاید.

شماره ۶ برایم مهم نیست
سینا عشوری درباره اینکه گفته شماره ۶ را به من می دهد، لطف دارد. شماره در زمین بازی نمی کند. برای من بیش از هر چیزی موفقیت تراکتورسازی اهمیت دارد و امیدوارم بتوانیم روزهای خوشی را برای هواداران رقم بزنیم.

+۰ -۰


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شماره ۶ برایم مهم نیست | بنگر و عشوری را آشتی می دهم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( پارس فوتبال ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104225) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : پارس فوتبال