تیم ملی در ارمنستان با کدام تیم بازی می‌کند؟

آلاشگرد، شيراك، پيونيك و بانانس

تیم ملی در ارمنستان با کدام تیم بازی می‌کند؟

شنبه 22 خرداد 1395 0

فوتبال ایران - تیم ملی دوشنبه هفته آینده به منظور برگزاری یک اردوی تدارکاتی عازم ایروان کشور ارمنستان می‌شود تا برای 10 روز در این شهر که حدود 2500 متر بالاتر از سطح دریاست تمرینات مورد نظر کارلوس کی‌روش را برگزار کند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ ليگ ارمنستان 3 هفته قبل به پايان رسيد و اواسط مردادماه آغاز مي‌شود و در حال حاضر اكثر تيم‌هاي اين كشور در تعطيلات به سر مي‌برند و فقط 4 تيمي كه قرار است در يوروليگ شركت كنند به زودي تمرينات خود را آغاز خواهند كرد. سطح يوروليگ پايين‌تر از ليگ قهرمانان اروپاست و مي‌توانيم در مقام مقايسه بگوييم مانند AFC كاپ در قاره آسياست كه سطح آن پايين‌تر از ليگ قهرمانان است.
اگر تيم ملي بخواهد در ارمنستان بازي دوستانه برگزار كند كه مسلماً براي يك اردوي 10 روزه، اجتناب‌ناپذير است بايد با يكي از 4 نماينده ارمنستان در يوروليگ به توافق برسد البته به دليل زمان آغاز تمرينات آماده‌سازي اين تيم‌ها، آنها در شرايط مسابقه نيستند و حريف خوبي به شمار نمي‌روند.
آلاشگرد، شيراك، پيونيك و بانانس چهار نماينده فوتبال ارمنستان در يورو ليگ هستند و بايد ديد كدام‌يك حاضر به برگزاري بازي دوستانه با تيم ايران خواهند شد.

تیم ملی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تیم ملی در ارمنستان با کدام تیم بازی می‌کند؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104260) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی