خادم: تقويت حوزه بانوان، مجموعه ورزش كشور را رونق مي بخشد

اميررضا خادم روز چهارشنبه در ديدار با نائب رئيسان هيات هاي ورزشي و مسئولان امور ورزش بانوان شهرستان هاي آذربايجان شرقي، افزود: شتاب مدال گيري ورزش كشور در جهان و مسابقات بين المللي به توسعه ورزش بانوان وابسته است.
وي با بيان اينكه حفظ روند كنوني مدل آوري و افزايش شيب ملايم مدنظر وزارت ورزش و جوانان است، اضافه كرد: مديران ورزش كشور همه تلاش خود را براي جذب اعتبار و تامين هزينه هاي آماده سازي تيم هاي راه يافته به المپيك 2016 ريو انجام مي دهند و وزارت ورزش و جوانان نيز قول مي دهد همه حمايت هاي لازم را از ورزشكاران المپيكي داشته باشد.
خادم با بيان اينكه ورزش بانوان در ايران ويژگي هاي خاصي دارد كه شايد در هيچ جاي ديگر اين ويژگي ها وجود نداشته باشد، افزود: يكي از اين ويژگي ها مستقل بودن اجرا در ورزش زنان است كه اين استقلال شرايط مثبتي را به وجود آورده است.
وي ادامه داد: ما پس از انقلاب اسلامي با پنج رشته ورزشي در بخش زنان فعاليت داشتيم كه هم اكنون در 45 رشته ورزشي بخش زنان با رعايت همه موازين اسلامي و ارزشي فعال هستيم و تيم هاي مختلف به مسابقات اعزام مي شوند.
خادم، با تاكيد بر حمايت هاي رئيس جمهوري از ورزش زنان و تاكيدشان بر رفع تبعيض بين ورزش زنان و مردان، به پرچمداري زهرا نعمتي بانوي معلول ورزش ايران در پارالمپيك ريو اشاره كرد و گفت: اين حمايت ها نشان مي دهد كه دولت تدبير و اميد توجه ويژه اي به ورزش زنان دارد.
وي يادآور شد: بر اين اساس ما سعي كرده ايم در همه بخش ها نماد خوبي براي ديگر كشورها باشيم.
خادم گفت: رهبر معظم انقلاب هميشه از ورزش زنان چه در بعد ورزش قهرماني و چه در بعد ورزش همگاني حمايت كرده اند و منويات ايشان هميشه راهنماي ما است كه اميدوارم بتوانيم با اين حمايت ها در توسعه ورزش زنان در سطوح مختلف ملي و بين المللي موفق باشيم.
3038/518/1772

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خادم: تقويت حوزه بانوان، مجموعه ورزش كشور را رونق مي بخشد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10427) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا