آواز خوانی اوباما درباره برجام+فیلم و تصاویر

به گزارش افکارنیوز،

 دونالد ترامپ در برنامه های تبلیغاتی خود، قرارداد "شراکت ترنس-پسیفیک" و سیاست های خارجی اوباما را به شدت مورد انتقاد قرار داده است. وی در نظر دارد تا در صورت پیروزی در انتخابات، به جای قرارداد ترنس-پسیفیک، از طرح اقتصادی خودش استفاده کند؛ طرحی که از نظر تحلیلگران می تواند پیامدهای اقتصادی منفی بسیاری به همراه داشته باشد.

اوباما در پاسخ به انتقادات ترامپ، روز پنجشنبه با حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی، پاسخ خود را با موسیقی و آواز ارائه داد.

وی در این برنامه با خوانندگی اظهار کرد: "از نظر من همکاری با سایر کشورهای جهان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل است که من توافق هسته ای ایران را امضا کردم، با کوبا روابطمان را از نو آغاز کرده و طرح شراکت ترنس-پسیفیک را مطرح کردم."

شراکت ترنس-پسیفیک، یک پیمان سرمایه‌گذاری و مقررات گذاری منطقه‌ای پیشنهادی میان 12 کشور است و اوباما در دوران ریاست جمهوری خود به شکلی جدی از این طرح حمایت کرده است.

وقتی اوباما درباره برجام و دستاوردهایش آواز می خواند! +تصاویر
وقتی اوباما درباره برجام و دستاوردهایش آواز می خواند! +تصاویر
وقتی اوباما درباره برجام و دستاوردهایش آواز می خواند! +تصاویر

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آواز خوانی اوباما درباره برجام+فیلم و تصاویر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104273) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز