“شجاع خلیل زاده” پرسپولیسی نمی شود

شجاع خلیل زاده

باشگاه سپاهان اعلام کرد تحت هیچ شرایطی مدافع خود را به پرسپولیس نمی دهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با وجود آنکه باشگاه سپاهان پیش از این گفته بود قصد فروش شجاع خلیل زاده مدافع خود را ندارد اما مسوولان باشگاه پرسپولیس ظرف چند روز گذشته مذاکرات ممتدی را با مدیران باشگاه اصفهانی انجام دادند و حتی اعلام شد که باشگاه سپاهان مبلغ سنگینی را برای رضایتنامه شجاع خواستار شده است که پرسپولیسی ها با آن موافقت کرده به زودی این بازیکن سرخپوش می شود اما حالا باید پرونده حضور این بازیکن در پرسپولیس را بسته شده دانست زیرا باشگاه سپاهان در آخرین پیام خود به پرسپولیسی ها گفته است که از ادامه مذاکره جهت در اختیار گرفتن خلیل زاده منصرف شوند.

مرتضی رمضانی مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان با تایید این موضوع گفت: باشگاه سپاهان قبلا اعلام کرده و حالا نیز بار دیگر اعلام می کنیم که تحت هیچ شرایطی با جدایی شجاع خلیل زاده موافق نیستیم. کادر فنی ما و در راس آقای عبدالله ویسی به حضور این بازیکن نیازمند است و جدایی این بازیکن منتفی است.

+۰ -۰


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «“شجاع خلیل زاده” پرسپولیسی نمی شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( پارس فوتبال ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104280) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : پارس فوتبال