کامکار: دولت حمایت لازم را از بخش تولید استان ها دارد

استان‌ها > البرز - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار البرز گفت: دولت حمایت لازم را در بخش تولید در استان ها دارد و هر استانی که به موقع از این حمایت ها استفاده نکند، از غافله عقب می ماند.

عبادالله کامکار روز شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان البرز افزود: چنانچه شاهد سهم 160میلیارد ریالی بسته حمایت دولت برای واحدهای تولیدی کوچک و متوسط بودیم بنابراین باید استانها هرچه بیشتر از این امکانات با تلاش بیشتر زمینه بهره مندی خود را فراهم کنند.
وی ادامه داد: قبل از تنگ شدن وقت و از دست دادن زمان باید اقدامات انجام شود و برخی از کارگروه های دخیل در این موضوع اقتصاد مقاومتی باید بسته خود را آماده کنند .
کامکار خاطرنشان کرد: تمام کارگروه های اقتصادی در خدمت بحث اقتصاد مقاومتی قرار گرفته اند و از اول سال که موضوع ' اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل ' مطرح شد با تاکید فرمایشات مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری این مهم نیز در البرز کلید خورد .
معاون استاندار البرز گفت: چنانچه شاهد بودیم در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اعلام شد که ظرف مدت کمی لیست واحدهای تولیدی برای استفاده از بسته حمایت اقتصادی ارائه شود و با احصایی که از قبل باید انجام می شد می توان گام های سازنده ای را دراین زمینه برداشت .
وی ادامه داد: درشرایطی که دولت تمام تلاش خود را برای کمک به بخش تولید به کارگرفته این اقدامات موثر در حوزه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی می تواند شتاب بیشتری را به چرخه تولید دهد .
کامکار اضافه کرد: درابتدای سال پروژه های نیمه تمام و تلاش برای اتمام آنها مورد توجه قرار گرفت و این موضوع مهم نیز در استان البرز همانند سایر استانها دنبال شد اینکه بهبود هرچه بیشتر چرخه تولید کشور مد نظر است که باید در نشست های ستاد اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار داد .
وی یادآورشد: البرز پتانسیل های قابل توجهی را در حوزه تولید دارد که باید با بررسی و احصاء مشکلات و موانع هرچه بیشتر چرخه تولید را بهبود بخشید .


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کامکار: دولت حمایت لازم را از بخش تولید استان ها دارد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104288) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین