برخورد جدی با مدیرانی که در اجرای اقتصاد مقاومتی تعلل می کند

استان‌ها > البرز - ایرنا -استاندار البرز با اشاره به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی و لزوم همکاری بیش از پیش مدیران برای تحقق آن، گفت: هر گونه تعلل در اجرای اقتصاد مقاومتی با برخورد جدی همراه خواهد بود.

سیدحمیدطهائی روز شنبه در پنجمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گفت: طبق گزارش ها، برخی از دستگاه ها تا کنون هیچ گامی در مسیر اقتصاد مقاومتی برنداشته اند که باید توجیه موجه خود را اعلام کنند.
وی افزود: به استناد گزارش دکتر جهانگیری معاون محترم رئیس جمهوری در جلساتی که با استانداران داشتند و هفته گذشته نیز رسانه ای شد، بنا دارند دستگاه هایی که به جد ورود به کار کرده اند و فعالانه پیگیر برنامه های اقتصاد مقاومتی هستند، تشویق و مدیران کم کار و تعلل کننده مورد بازخواست قرار گیرند.
طهائی با بیان اینکه امیداورم در استان البرز مدیر کم کاری در زمینه اقتصاد مقاومتی نداشته باشیم، اظهار داشت: باید تمام تلاش را بکار گیرید تا در عملکردها و گزارش های ملی جزء استان های موفق کشور باشید.
تأکید بر حضور مدیران در جلسات مربوط به اقتصاد مقاومتی، دیگر تأکید استاندار بود، طهائی به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی تکلیف کرد تا دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی گزارش مدیران غایب را هر چه سریعتر جهت به اعلام به وزارتخانه های مربوطه ارسال کنند.
وی با اشاره به اینکه مسئولان برای ارائه گزارش باید همواره آماده باشد، گفت: اقدامات و گزارش برنامه ها، مقدمه ای برای عملیات اجرایی است و طرح های مذکور باید به مرحله تحقق و اجرایی شدن برسد.
طهائی تأکید کرد: گزارش عملکرد شما مدیران باید تبدیل به اقدام و عمل شود و مدیران پیش از پیگیری خود به جد پیگیر و پیشگام اقدامات حوزه خود باشند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخورد جدی با مدیرانی که در اجرای اقتصاد مقاومتی تعلل می کند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104289) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین