فرمانده انتظامی استان سمنان: 144 کیلوگرم تریاک در 2 عملیات کشف شد

سردار روح الامین قاسمی روز شنبه به ایرنا گفت: 2 باند قاچاق مواد مخدر در 48 ساعت گذشته با تلاش ماموران انتظامی استان سمنان در 2 عملیات جداگانه منهدم و 144 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد .
وی ادامه داد: در یکی از این عملیات ها که با کار اطلاعاتی چند ماهه، چهار سوداگر مرگ که با خودروهای سنگین محموله های مواد مخدر را جا به جا می کردند، شناسایی و درمحور دامغان- جندق دستگیر شدند .
وی افزود: در این عملیات 73 کیلوگرم تریاک کشف و دو دستگاه خودروی سنگین توقیف شد.
سردار قاسمی به عملیات جمعه شب ماموران انتظامی در شهرستان میامی در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر اشاره کرد و افزود : در این عملیات نیز 71 کیلوگرم تریاک که در سواری پژو جاساز شده بود کشف و ضبط شد .
وی به توقیف دو دستگاه سواری در این عملیات اشاره و تصریح کرد: در این عملیات ها 6 قاچاقچی موادمخدر دستگیر، چهار دستگاه خودروی سنگین و سبک توقیف و 144 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد .
وی باقدردانی از پیگیری های صورت گرفته از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان ها ، از تشدید برخورد پلیس با سوداگران مرگ خبر داد و اظهار داشت : نیروی انتظامی با تمام توان در پی تحقق مطالبه به حق مردم در مبارزه با اعتیاد است .
فرمانده انتظامی استان از شهروندان خواست در صورت اطلاع و یا مشاهده هر گونه رفتار نامتعارف و مشکوک به ویژه در رابطه با مواد مخدر ، مراتب را با مرکز فوریت های پلیسی110 در میان گذارند.
6103/6026

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرمانده انتظامی استان سمنان: 144 کیلوگرم تریاک در 2 عملیات کشف شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104298) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا