حضور سه حریف تمرینی در اردوی کیش / برگزاری اردوی مشترک با روسیه و آمریکا در آلمان

پیمان فخری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در مورد اردوی تیم ملی شمشیر بازی در کیش گفت : این اردو مرحله نخست اردوی شمشیربازان المپیکی است و مجتبی عابدینی و علی پاکدامن در قالب تیم ملی اسلحه سابر در اردو حضور دارند .
وی هدف از برپایی اردو را آمادگی بیشتر تیم برای حضور در المپیک ریو 2016 عنوان کرد و افزود : با توجه به برپایی اردوی هر ساله تیم در کیش ، امسال نیز تلاش کردیم به دور از دغدغه های شهری در فضای آرام و هوایی پارک اردو برگزار کنیم .
فخری با تاکید بر اینکه در این اردو بیشتر بر روی تمرینات بدنسازی متمرکز هستیم افزود : تیم از 21 خرداد و در نوبت صبح به بدنسازی و در نوبت عصر به شمشیر بازی می پردازد و اردو به مدت 8 روز ادامه دارد .
وی اضافه کرد : سه بازیکن دیگر در قالب حریف تمرینی برای تیم پیش بینی شده است که در شرایط کنونی فرزاد باهر در کیش حضور دارد و محمد رهبر از رشت و محمد فتوحی از یزد روزهای یکشنبه و دوشنبه به ترکیب تیم اضافه می شوند.
سرمربی تیم ملی شمشیر بازی در مورد رقابتهای پیش رو به غیر از المپیک اظهار داشت : تیم مسابقه مهمی در پیش ندارد اما اردوی مشترکی با تیم روسیه و آمریکا در آلمان خواهد داشت ، این اردو 20 تا 27 تیرماه برگزار خواهد شد .
فخری وضعیت شمشیر بازان حاضر در اردو را خوب توصیف کرد و گفت : با توجه به اینکه شش کشور می توانست دو سهمیه برای حضور در المپیک کسب کند تیم ایران با تلاش خود توانست یکی از این شش کشور باشد و این در حالی است که کشور فرانسه یکی از قدرت های این رشته تنها یک سهمیه بدست آورد.
وی اظهار داشت : تیم شمشیر بازی ایران در اسلحه سابر چهارم جهان و نایب قهرمان آسیا است و این نشان از پیشرفت ایران در این رشته ورزشی دارد .
فخری وضعیت شمشیربازان در اسلحه سابر را خوب توصیف کرد و افزود : در اسلحه اپه و فلوره نیز تیم پوست اندازی داشته و توانستیم با تلاش پنجمی آسیا را کسب کنیم ، این در حالی است که سال گذشته در اپه 11 و در فلوره رده 12 بودیم .
سرمربی تیم ملی در مورد شناخت از رقبا در المپیک و پیش بینی مدال آوری برای تیم گفت : 12 نفر اول رده بندی جهان رقبای ما و از بهترین ها هستند ، آنالیز و شناخت لازم را از رقبا داریم ،تیم با انگیزه بالایی کار می کند اما نمی توان رقابت ها را پیش بینی کرد .
تیم ملی شمشیر بازی ایران خرداد ماه امسال و پیش از اردوی کیش در رقابت ها جهانی جایزه بزرگ مسکو حضور داشت .
شمشیربازان المپیکی پس از آلمان و در فاصله مانده به سی و یکمین دوره بازی های المپیک ریو تمرینات های خود را در تهران پیگیری می کنند .
سی و یکمین دوره بازیهای المپیک ریو از( 5 تا 21 آگوست /15 تا 31 مرداد95 ) و پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک نیز (7 تا 18 سپتامبر/ 17 تا 27 شهریورماه امسال) در کشور برزیل برگزار خواهد شد.
1630**1641 / 1539

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حضور سه حریف تمرینی در اردوی کیش / برگزاری اردوی مشترک با روسیه و آمریکا در آلمان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104299) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا