استخر شنا سرپوشيده در كرمان بازسازي و بازگشايي شد

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش استان كرمان، مديركل آموزش و پرورش استان در آيين افتتاح استخر سرپوشيده لاله با اشاره به فعاليت بيش از 20 هزار فرهنگي و تحصيل بيش از يكصد هزار دانش آموز در مدارس شهر كرمان گفت: آموزش و پرورش براي آموزش شنا به دانش آموزان و تقويت و گسترش امور رفاهي و ورزشي به بيش از يك استخر فرهنگيان در شهر كرمان نياز دارد.
محمد محسن بيگي از نيروي انساني كارآمد به عنوان سرمايه، ركن اصلي و محوري ترين عامل موفقيت سازمان ها نام برد و افزود: سلامت جسمي و رواني كاركنان نقش موثري در ادامه حيات و پويايي سازمان ها دارد.
وي به نقش ورزش بخصوص شنا و آب درماني در ارتقاء سطح سلامتي افراد اشاره كرد و گفت: فرهنگيان و دانش آموزان در اولويت استفاده از اين استخر هستند.
محسن بيگي اظهار كرد: ابتدا به قصد جلوگيري از ريزش سقف استخر و ارتقاء بهداشت استخر بازسازي آغاز اما در مراحل اجرايي كار مشخص شد آسيب هاي جدي به دليل استفاده ساليان متمادي و استهلاك زياد به استخر وارد شده كه با اعتباري بالغ بر پنج ميليارد ريال عمليات بازسازي آن انجام شد.
سيد قوام رضا ميرحسيني مدير آموزش و پرورش ناحيه دو كرمان نيز در اين آيين با ارائه گزارشي از روند بازسازي استخر لاله از زنگ زدايي و رفع عيوب خرپاهاي سقف، بازسازي و تعمير موتورخانه، تعويض سراميك هاي كف و بدنه، بازسازي و تعويض دوش هاي ورودي، تعويض كمدها و بازسازي و تعمير سونا و جكوزي اين استخر خبر داد.
بر پايه اين گزارش مراسم افتتاح و بازگشايي استخر لاله با حضور مديران كل آموزش و پرورش و ورزش و جوانان استان و جمعي از مسئولان و فرهنگيان همزمان با هفته سلامت برگزار شد و اين استخر به طور رسمي مورد بهره برداري مجدد قرار گرفت.
3028

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استخر شنا سرپوشيده در كرمان بازسازي و بازگشايي شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10430) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا