مدیرکل امنیتی استانداری کرمان: امنیت روانی جامعه در دستور کار است

به گزارش ایرنا خلیل همایی راد روز شنبه در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی منطقه دو استان شامل شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در فرمانداری جیرفت افزود: همه باید به مساله امنیت روانی توجه کنند تا این امنیت در جامعه حفظ شود.
وی تصریح کرد: اظهارنظرها نباید به گونه ای باشد که امنیت روانی جامعه را بر هم بزند و این باید مورد توجه همه باشد.
وی گفت: اگر حرفی بزنیم که امنیت روانی جامعه را مخدوش کند جفا به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان خاطرنشان کرد: کشور ایران از سوی گروه های تروریستی مورد تهدید است لذا همه دستگاه های امنیتی برای حفظ امنیت کشور تلاش می کنند.
وی با بیان اینکه جنوب کرمان سال هاست در زمینه امنیت روانی ضربه دیده است افزود: وقتی جنوب کرمان ناامن معرفی شود سرمایه گذاران از این منطقه می روند و اقتصاد منطقه هم رشد نمی کند.
وی اظهار کرد: همه باید تلاش کنیم تا فضای امنیت روانی در تمام استان فراهم شود تا سرمایه گذران و مردم احساس ناامنی نکنند.
همایی راد بیان کرد: هیچگونه کتمان امنیتی وجود ندارد و این شفاف سازی به ارتقای امنیت کمک بیشتری می کند.
وی گفت: امنیت استان و جنوب کرمان نسبت به سال های گذشته قابل مقایسه نیست.
وی تصریح کرد: جنوب کرمان و مجموعه کل استان از امنیت خوبی برخوردار است و بیشترین جلسات امنیتی را در جنوب کرمان داشته ایم.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان به دستگیری کمتر از 24 ساعت قاتل معلم کهنوجی اشاره کرد و گفت: اگر مشکل امنیتی رخ دهد اشراف امنیتی به گونه ای است که بلافاصله پرونده ختم می شود.
وی خاطرنشان کرد: منشاء مشکلات امنیتی فرهنگ می باشد لذا دستگاه های فرهنگی، ائمه جمعه و جماعات و اصحاب رسانه باید بیشتر در زمینه فرهنگ تلاش کنند.
همایی گفت: استان کرمان به شش منطقه امنیتی تقسیم بندی شده است و هر شهرستان بر اساس ویژگی های مشابه امنیت در این تقسیم بندی قرار گرفته اند.
در پایان این نشست توسط استاندار کرمان از عملکرد مطلوب مدیر اداره اطلاعات منطقه دو استان که شامل شهرستان های جیرفت و عنبرآباد می باشد با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.
7450/3028

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرکل امنیتی استانداری کرمان: امنیت روانی جامعه در دستور کار است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104304) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا