کر‌ی‌خوانی ستاره تیم ملی ولز برای بازیکنان انگلیس

کر‌ی‌خوانی ستاره تیم ملی ولز برای بازیکنان انگلیس

گرث بیل

ستاره تیم ملی فوتبال ولز کری‌خوانی برای بازیکنان انگلیس را شروع کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

گرث بیل که تیم ملی فوتبال ولز را در بازی امشب (شنبه) مقابل اسلواکی از مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ همراهی خواهد کرد، چشم به بازی دوم این تیم مقابل سه‌شیر دارد. او در این باره گفت: تقابل ولز و انگلیس همچون یک دربی است و هیچ یک از تیم‌ها نمی‌خواهند به دشمن خود ببازند. به نظرم ما به نسبت انگلیس پرشورتر و باعظمت‌تر هستیم و این را در بازی با آنها نشان خواهیم داد.

وی افزود: می‌دانستم انگلیس و ولز در یک گروه خواهند افتاد و تقابل دو تیم بازی جالبی خواهد شد. از دید من این دیدار احتمالاً بهترین بازی این تورنمنت در مرحله گروهی است، بازی که بی‌صبرانه منتظرش هستیم. فشاری هم روی ما نیست. انگلیسی‌ها پیش از اینکه کاری کرده باشند، خود را بیش از حد بزرگ جلوه داده‌اند، از این رو برای شکست دادن آنها به میدان خواهم رفت. آنها هم بر این باورند که می‌توانند ما را شکست دهند. اطمینان دارم بازی خوبی خواهد شد و امیدوارم ما از آن سربلند بیرون بیاییم.

بیل که می‌توانست به خاطر اصالت مادربزرگش که انگلیسی بود، به عضویت سه‌شیر درآید، اظهار داشت: اصلاً برایم مهم نبود که با ولز به تورنمنت‌های بزرگ راه پیدا کنیم یا خیر، چون هیچگاه دوست نداشتم برای انگلیس بازی کنم.

+۰ -۰


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کر‌ی‌خوانی ستاره تیم ملی ولز برای بازیکنان انگلیس» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( پارس فوتبال ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-104336) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : پارس فوتبال