20 رشته جدید در انتظار دانشجویان بهبهانی

در مقطع کارشناسی‌ ارشد دانشگاه آزاد بهبهان ۲۰ رشته ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ رئیس دانشگاه آزاد بهبهان گفت: در دو سال گذشته بیش از ۶۰ استادیار هیات علمی جذب شده است و برای توسعه آموزشی دانشگاه نیز ۲۰ رشته در دوره کارشناسی‌ ارشد و ۸۵ رشته در مقطع کار‌شناسی ایجاد شده است.

 محمدرضا یوسفی افزود: در منطقه خائیز که شرایط مناسبی برای اجرای برنامه‌های مختلف دارد، هیچ گونه نگاه فرهنگی- ورزشی نشده است که بر این اساس دانشگاه آزاد و دانشجویان این واحد آمادگی لازم را جهت ایجاد کمربند سبز شهرستان دارند.

وی اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه آزاد آماده هستند تا بسیجی وار زمینه برقراری امکانات فرهنگی و ورزشی فراهم کنند که در صورت حرکت مهم و گسترده در دل طبیعت بی‌تردید فضای شهرستان را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

یوسفی بیان کرد: ما در دو سال گذشته بیش از ۶۰ استادیار را جذب واحد کردیم و بالغ بر ۲۰ رشته ارشد و ۵۸ رشته مهندسی در دانشگاه ایجاد شده است که باید به صراحت گفت، این دانشگاه از نظر توان علمی و پژوهشی دز زمینه توسعه و عمران شهرستان دست پری دارد.

 انتهای پیام/و


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «20 رشته جدید در انتظار دانشجویان بهبهانی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10473) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران