نخستين زمين واليبال ساحلي استان قزوين به بهره برداري رسيد

به گزارش عصر چهارشنبه ايرنا، نماينده مردم قزوين، آبيك و البرز در مجلس شوراي اسلامي در مراسم افتتاح اين زمين گفت: امروز در جامعه ما ديگر به ورزش نه به عنوان يك وسيله براي سلامتي بلكه براي انسجام ملي، پدافند غيرعامل و يك صنعت همانند ديدگاه هاي جهاني، نگاه مي شود.
داود محمدي ادامه داد: يكي از خاصيت هاي مهم ورزش ايجاد طراوت، شادابي و سلامت است اما از سوي ديگر اين بخش مايه غرور ملي، وحدت داخلي و اتحاد و همدلي نيز به شمار مي رود.
اين نماينده مجلس با اشاره به افزايش 31.8 درصدي بودجه فرهنگ و ارشاد در سال جاري، خاطرنشان كرد: با توجه به اهميت ورزش در جامعه ما، ميزان افزايش بودجه در اين حوزه با رشد 54 درصدي روبرو بوده است.
به گفته محمدي، اين مهم بيانگر آنست كه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي نيز عقيده دارند كه بايد توجه و اهتمام ويژه اي به ورزش در سطوح مختلف صورت پذيرد.
وي اضافه كرد: اميدواريم در راستاي اعتلاي كشور، ورزش به عنوان يك مولفه براي معرفي ما به جهانيان مطرح شود چرا كه هيچ جايگاهي به اندازه اين حوزه نمي تواند موجب به اهتزاز درآمدن پرچم جمهوري اسلامي و نواخته شدن سرود آن باشد.
رييس شوراي اسلامي شهر محمديه نيز در اين مراسم اظهار كرد: شهرداري و شوراي اين شهر همواره توجه ويژه اي به ورزش داشته و در اين زمينه درصدد تاسيس سازمان فرهنگي و ورزشي براي محمديه هستيم.
علي كاظمي ادامه داد: عمليات اجرايي اين زمين با زيرسازي و گودبرداري مناسب توسط شهرداري به انجام رسيده و حدود 10 كاميون نيز از ماسه ساحلي بندرانزلي در آن به كار گرفته شده است.
در ادامه، دبير هيات واليبال استان قزوين در اين مراسم گفت: 50 درصد نگاه اين هيات به شهرستان هاي استان معطوف شده و سعي داريم از استعدادها و ظرفيت تمامي شهرهاي خود در امر رشد و توسعه اين رشته نهايت استفاده را به عمل آوريم.
اسداله شاهمرادزاده افزود: خوشبختانه براي نخستين بار مسابقات جوانان استان را با حضور 17 تيم آغاز كرده ايم و تا هفته آينده نيز مسابقات واليبال بانوان استان نيز شروع مي شود.
وي ادامه داد: با توجه به استعدادهاي خوب اين رشته در سطح استان، سعي داريم زمين هاي واليبال ساحلي در قزوين و الوند را نيز طي ماه هاي آينده به بهره برداري برسانيم.
نخستين زمين واليبال ساحلي استان قزوين در مجموعه ورزشي شهر محمديه در زميني به مساحت 600 متر مربع و در ابعاد 22 در 14و با 500 ميليون ريال اعتبار از محل درآمدهاي عمومي شهرداري احداث و به بهره برداري رسيد.
8054

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستين زمين واليبال ساحلي استان قزوين به بهره برداري رسيد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10504) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا