گودرزي: براي موفقيت ورزشكاران ايران در ريو با نهادهاي ذيربط هماهنگ هستيم

به گزارش ايرنا از وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزي در نهمين جلسه ستاد عالي بازي هاي المپيك و پارالمپيك ريو گفت: خوشحالم كه دست اندركاران اين بازي ها در وزارت ورزش و جوانان، كميته ملي المپيك و پارالمپيك و همين طور فدراسيون ها هماهنگ و منظم براي موفقيت ايران در بازي هاي ريو تلاش مي كنند.
وي افزود: ‌به طور قطع نتايج اين تلاش ها در ريو موجب شادي مردم و افزايش نشاط اجتماعي خواهد شد.
وزير ورزش و جوانان فدراسيون هاي ورزشي را خط مقدم ورزش ايران خواند و اضافه كرد: فرصت زيادي تا المپيك باقي نمانده است و بايد تلاش كنيم تا در زمان باقي مانده سهميه هاي بيشتري به دست آوريم.
گودرزي درباره رويكرد اين وزارتخانه درخصوص اين بازي هاي گفت: رويكرد وزارت ورزش حضور در اين رقابت ها با تمام كميت و توان است.
وي دراين رابطه به نقش اصلي كميته هاي ملي المپيك و پارالمپيك در بازي هاي ريو اشاره كرد و گفت: مسئوليت اصلي براي اين بازي ها بر عهده اين دو كميته است و وزارت ورزش و جوانان پشتيبان و حامي برنامه ها و مواردي است كه در ميان مي گذارند.
وي با بيان اينكه خود را موظف به حمايت از كميته ملي المپيك و پارالمپيك و در نهايت تمامي فدراسيون هاي حاضر در اين بازي ها مي دانيم، تصريح كرد: خوشبختانه در كسب سهميه تا اين زمان روند خوبي به خصوص در بخش بانوان داشته ايم و قطعا با صعود واليبال به المپيك، اين روند مثبت كامل مي شود.
به گفته وي «سهميه ها آرام آرام زياد مي شود» از اين رو روساي فدراسيون هاي المپيكي و پارالمپيكي بايد نسبت به مسايل قهرمانان خود بيش از هميشه حساس باشند و تمامي موارد را به كميته ملي المپيك و پارالمپيك و وزارت ورزش و جوانان انتقال دهند.
ورزشي.**9144**1379

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گودرزي: براي موفقيت ورزشكاران ايران در ريو با نهادهاي ذيربط هماهنگ هستيم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10506) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا