شهردار خميني شهر: شهرك منظريه به يك معضل جدي تبديل شده است

به گزارش ايرنا، علي اصغر حاج حيدري روز چهارشنبه در جلسه ستاد بازآفريني شهرستان خميني شهر افزود: بيش از 70 هزار نفر سكنه اين شهرك از نظر خدمت رساني در بدترين شرايط قرار دارند.
وي با بيان اينكه زير ساخت هاي عمراني از جمله آسفالت معابر، جدول گذاري و اقدامات عمراني اين شهرك انجام نشده است، گفت: مردم اين شهرك سال ها در انتظار حل اختلافات شهرداري و اداره راه و شهرسازي هستند.
شهردار خميني شهر بيان كرد: شهرداري و اداره راه و شهرسازي خميني شهر جوابگوي نيازهاي مردم و ساكنان اين منطقه نيستند .
وي با بيان اينكه مشكلات شهرك منظريه و دوشاخ خميني شهر واقعيت هاي غيرقابل انكاري است، گفت: شهرداري به تنهائي توانائي حل مشكلات اين دو منطقه را ندارد و بايد از قانون براي واگذاري اراضي دولتي استفاده كند.
وي بيان اينكه دست شهرداري براي آزادسازي و دادن زمين معوض به مالكان خالي است، گفت: شهرداري براي حل مشكل آزادسازي و توافق با مالكان طرحهاي جديد به تملك اراضي جديد نياز دارد.
وي از مسئولان اداره كل راه و شهرسازي خواستار كمك براي حل مشكلات اين دو منطقه خميني شهر شد.
به گزارش ايرنا، متولي اصلي شهرك منظريه خميني شهر اداره كل راه و شهرسازي است و كليه هزينه خدمات مورد نياز اين شهرك از ساكنان دريافت شده است .
بدليل اختلافات 20 ساله بين شهرداري خميني شهر با اداره راه و شهرسازي، خدمت رساني به ساكنان اين شهرك در بلاتكليفي بسر مي برد.
ت/6027/7145

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهردار خميني شهر: شهرك منظريه به يك معضل جدي تبديل شده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10542) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا