هيچ شكايتي در مرحله اول انتخابات شهرضا گزارش نشد

حجت الاسلام والمسلمين حاج شيخ سيد نعمت الله صالح روز چهارشنبه در گفتگو با ايرنا افزود: در مرحله اول انتخابات شهرضا، حضور مردم و اقشار مختلف بسيار چشمگير و پرشور بود.
وي ميزان مشاركت مردم شهرضا در دور اول انتخابات را 64 درصد اعلام كرد و افزود: مرحله اول انتخابات در سلامت كامل و بدور از هرگونه حاشيه برگزار شد.
رييس هيات نظارت بر انتخابات شهرضا با اشاره به در پيش بودن مرحله دوم انتخابات مجلس در اين حوزه انتخابيه گفت: كانديداها بطور رسمي مي توانند از دوم ارديبهشت تبليغات خود را آغاز كنند.
حجت الاسلام صالح اظهار اميدواري كرد: مردم شهرستان با بررسي و شناخت كامل از منتخبين مرحله اول، فرد اصلح را در دور دوم انتخاب كنند .
19 نامزد انتخاباتي هفتم اسفند سال گذشته در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي از حوزه انتخابيه شهرضا و دهاقان براي تصدي يك كرسي نمايندگي با هم رقابت كردند.
در دور دوم انتخابات كه دهم ارديبهشت ماه برگزار مي شود، در حوزه انتخابيه شهرستان هاي شهرضا و دهاقان حجت الاسلام والمسلمين محمدرضا آقايي و سميه محمودي به رقابت مي پردازند .
شهرضا در 80 كيلومتري جنوب اصفهان واقع است.
ت/6027/7144

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هيچ شكايتي در مرحله اول انتخابات شهرضا گزارش نشد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10543) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا