وزیر كشور در دیدار با همتای نیوزیلندی خود: ایران سد راه انتقال مواد مخدر به كشور های دیگر است

عبدالرضا رحماني فضلي وزير كشور و دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر جمهوري اسلامي در حاشيه نشست مجمع عمومي سازمان ملل درباره مواد مخدر با پيتر دان وزير كشور نيوزيلند ديدار وگفتگو كرد.
رحماني در اين ديدار گفت:جمهوري اسلامي ايران با دادن چندين هزار شهيد وجانباز در عرصه مبارزه با مواد مخدر مانع نفوذ جدي و تلاش قاچاقچيان براي انتقال مواد مخدر به ساير كشور هاي جهان شده است.
وي افزود به همين دليل همه كشور هايي كه از تلاش هاي جمهوري اسلامي ايران در راستاي مبارزه با اين پديده بهره برده و مي برند بايد در چهارچوب اصل مسئوليت مشترك از كشور هايي كه در خط مقدم اين مبارزه قرار دارند و از جمله ايران بعنوان پيشرو و پرچمدار اين مبارزات حمايت كنند.
وزير كشور در ادامه ضمن تشريح اقدامات متوازن جمهوري اسلامي ايران در دو حوزه مقابله با عرضه و كاهش تقاضا، إظهار داشت كه حدود 85 درصد از مراكز درمان وكاهش اسيب كشورمان توسط سازمان هاي مردم نهاد و بخش غير دولتي اداره مي شوند.
دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر ايران، در ادامه ضمن اشاره به كشف بيش از ششصد تن انواع مواد مخدر در سال گذشته،امادگي كشورمان را براي انتقال و تبادل تجربيات موفق خود به كشور نيوزلند اعلام كرد.
اروپام-4-541**1856

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر كشور در دیدار با همتای نیوزیلندی خود: ایران سد راه انتقال مواد مخدر به كشور های دیگر است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10544) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا