رئيس بنياد شهيد ورامين: 418 فرزند شهيد در ورامين زندگي مي كنند

امير پورجوادي روز چهارشنبه در همايش تكريم پدران آسماني كه در آستانه سالروز ولادت حضرت علي (ع) در محل بنياد شهيد ورامين برگزار شد اظهار كرد: هدف از برگزاري اين همايش، تكريم و تقويت ارتباط فرزندان شهدا و تجديد ميثاق آنان با پدرانشان، ايجاد همبستگي بين فرزندان شهدا و شناسايي فرزندان شهيد نخبه و فعال در زمينه‌هاي اجتماعي و فرهنگي است.
وي افزود: شهيدان انقلاب اسلامي از جايگاه ارزنده و رفيعي برخوردارند و با نثار جان خود عزت و سربلندي را براي ايران اسلامي به ارمغان آوردند و در اين ميان ، پدران خانواده شهدا به عنوان سنگ صبور جامعه و فرزندان شهدا به عنوان ادامه دهندگان راه سرخ شهادت، از ارزش و اعتبار والايي در جامعه برخوردارند و تكريم و گراميداشت آنها جزء وظايف همه افراد از مردم تا مسئولان است.
وي تصريح كرد: بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان ورامين تلاش داشته تا با برگزاري اين همايش، از مقام شامخ پدران آسماني تجليل كرده و موجبات نزديكي هر چه بيشتر فرزندان شاهد با فرهنگ ايثار و شهادت، ارتقا توانمندي هاي آنها، افزايش همكاري فرزندان شهدا و ارايه ايده هاي جديد را فراهم كند.
در اين مراسم پدران و فرزندان شهيد با حضور در گلزار شهداي حسين رضا (ع)، بر ادامه راه شهيدان انقلاب اسلامي و دوران هشت سال دفاع مقدس تأكيد كردند.
دشت ورامين در طول دوران هشت سال دفاع مقدس ، يك هزار و 400 شهيد تقديم اسلام كرده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئيس بنياد شهيد ورامين: 418 فرزند شهيد در ورامين زندگي مي كنند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10607) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا