حل مشكلات جوانان اهتمام دولت تدبير واميد است

سيدشمس الدين مراثي، روز چهارشنبه در اولين جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان اين شهرستان افزود: جوانان محور حركت و توسعه جامعه بوده و مسئولان بايد در ايجاد بسترهاي مناسب براي رشد و شكوفايي استعدادهاي آنان تلاش كنند.
وي، هدف از برگزاري هفته جوان را معرفي جوان شايسته طراز اول اسلام با توجه به ابعاد شخصيتي حضرت علي اكبر(ع) دانست و اظهارداشت: تقويت اميد، نشاط ،ايمان، خودباوري، عفت، هويت و غيرت جوان مسلمان ايراني، معرفي شخصيت هاي متعالي و ارايه الگوهاي شايسته براي آنان، ترويج و تبيين ديدگاه هاي رهبري در حوزه جوانان و معرفي دستاوردهاي انقلاب اسلامي در حوزه جوانان از ديگر اهداف نامگذاري اين هفته است.
سرپرست فرمانداري عجب شير، برگزاري جلسات مستمر ستاد ساماندهي امور جوانان براي پيشبرد امور جوانان را ضروري خواند و يادآورشد: بايد نسبت به شناسايي، برنامه‌ريزي توام با كار كارشناسي و ساماندهي معضلات و مسائل جوانان اقدام شود.
مراثي، ادامه داد: برگزاري جلسات براي افزايش آگاهي اولياء و جوانان بسته به شرايط شهري و روستايي در قالب بسته هاي آموزشي و آموزش توانجويان در راستاي توانمندسازي، ساماندهي و استفاده از تمامي ظرفيت هاي آنان ضروري است.
وي گفت: دستگاه هاي ذيربط در حد توان نسبت به برگزاري برنامه هاي متنوع فرهنگي، ورزشي و هنري اقدام كرده و جدول زمانبندي برنامه هاي خود را به دبيرخانه ستاد هفته جوان ارسال كنند.
شهرستان عجب شير با حدود 85 هزار نفر جمعيت درفاصله 98 كيلومتري جنوب غربي تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است.
7485/8023/518

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حل مشكلات جوانان اهتمام دولت تدبير واميد است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10608) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا