انجام 12 عمل جراحي چشم درقم با حضور وزير بهداشت

به گزارش ايرنا، دكتر سيد حسن قاضي زاده هاشمي همچنين ضمن بازديد از مركز نورآوران سلامت كه درمانگاه مسجد مقدس جمكران استقرار يافته ، در جريان نيازها و مشكلات بيماران قرار گرفت.
معاون دانشگاه علوم پزشكي قم در حاشيه بازديد وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي از اين مجموعه به خبرنگاران گفت: مركز نورآوران سلامت از سال 89 در راستاي يك عمل خير پايه گذاري شده كه به مناطق محروم سفر كرده و خدمات چشم پزشكي و دندان پزشكي به صورت رايگان به بيماران ارائه مي دهد.
محمد رضا مظفري افزود: قم بيست و دومين استاني است كه اين كاروان در آن مستقر مي شود و تيم دكترهاشمي ابتدا افراد ساكن روستاها را درمان و بعد از اتمام به مناطق حاشيه اي شهر رفته و افراد تحت كميته امداد و بهزيستي را درمان خواهند كرد.
وي اضافه كرد: تمام نيازهاي افرادي كه مراجعه مي كنند برطرف مي شود و حتي عينك و لنز و... به صورت كاملا رايگان دراختيار آنها قرار مي گيرد.
وي گفت: اين گروه تا ماه مبارك رمضان در جوار مسجد مقدس جمكران مستقر هستند و بيماران طبق هماهنگي با معاونت بهداشتي توسط بهورز در روستاها به اين مركز آمده و ازخدمات آن استفاده مي كنند.
دكتر هاشمي فردا با مراجع عظام تقليد در قم ديدار خواهد داشت.
8146/ 6133/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انجام 12 عمل جراحي چشم درقم با حضور وزير بهداشت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10627) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا