خدمت رساني به 14 ميليون زائر د&

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام احمد شرفخاني روز چهارشنبه در مراسم پاياني طرح 'آرامش بهاري' در مشهد افزود: اين طرح ساختار تبليغ در كشور را متحول كرد.
وي اظهار كرد: در دوره هاي گذشته تبليغ يا از روي منبر صورت مي گرفت يا بعد از نماز، اما در اين طرح مبلغين بر اساس رسالتي كه از رسول الله (ص) گرفته اند به سوي مردم مي روند و آنها را جذب مي كنند.
وي با بيان اينكه يكي از دغدغه هاي رهبر معظم انقلاب، آسيبهاي اجتماعي مي باشد گفت: براي مبارزه با آسيبهاي اجتماعي تنها شعار و تبليغات اثر بخش نيست بلكه بايد از فرهنگ جهادي استفاده كرد.
حجت الاسلام شرفخاني افزود: امروز دشمن با جنگ نرم وارد ميدان شده و يكي از اهداف آن بر هم زدن همگرايي بين نيروهاي انقلاب مي باشد كه وحدت كلمه حول محور ولايت، نقشه آنها را خنثي مي كند.
معاون فرهنگي، اجتماعي اداره كل اوقاف و امور خيريه خراسان رضوي نيز در اين مراسم گفت: طرح آرامش بهاري در 144 بقعه متبركه اين استان انجام شد و در اين مدت بيش از يك ميليون و 810 هزار نفر به زيارت بقاع متبركه مشرف شدند كه از اين تعداد 410 هزار و 838 زائر اسكان داده شدند.
حجت الاسلام جمال ايزدي افزود: در اجراي طرح آرامش بهاري 35 خيمه معرفت بر پا شد كه در آنها در زمينه هايي مانند خانواده، احكام و مباحث اعتقادي و وقف به زئران مشاوره رايگان ارائه شد.
وي اظهار كرد: در اين مدت 28 مورد وقف جديد نيز ثبت شد.
طرح آرامش بهاري براي ششمين سال پياپي از 28 اسفند پارسال تا 14 فروردين امسال در برخي بقاع متبركه سراسر كشور اجرا شد كه هدف از آن تبديل بقاع متبركه به قطب فرهنگي و استفاده از ظرفيت مقبره هاي امامزادگان و بقاع متبركه براي ارايه خدمات فرهنگي است.
7500/ 6053

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خدمت رساني به 14 ميليون زائر د&» اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10633) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
برچسب ها :
منبع : ایرنا

تبلیغاتجدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات