منتخب مردم تهران: می توانم به این سوال پاسخ ندهم!

javanenghelabi_jelodarzade

به گزارش پایگاه جوان انقلابی ؛ هفته نامه «نماینده» در پرونده ویژه‌ای با عنوان “انتخاب رئیس مجلس دهم و سردرگمی” فهرست امید نوشت: پیش از انتخابات مجلس دهم بود که زمزمه اولین شکاف‌ها در جریان اصلاحات برای ریاست مجلس دهم از سوی نزدیکان دولت و اصلاح‌طلبانی که در کنار عارف بودند در رسانه‌ها مطرح شد؛ جرقه آن را نیز می‌توان در اظهارنظرهای کرباسچی و عطریان‌فر دانست.

ـ

«هم‌تراز عارف برای سرلیستی انتخابات بسیار داریم»، «لاریجانی لیاقت پست فعلی خود را دارد، اگر چهره‌های مثبت حذف شوند، معلوم نیست آدم‌های بهتری جایگزین شوند» اینها اظهارنظرهایی است که توسط «محمد عطریان‌فر» و «غلامحسین کرباسچی»، اعضای حزب کارگزاران سازندگی در آستانه انتخابات مجلس دهم مطرح شد که اکنون ظاهراً به اصلاح‌طلبان درون مجلس نیز سرایت کرده است؛ «سهیلا جلودارزاده» منتخب لیست «امید» که قبل از انتخابات تنها از سرلیستی آقای عارف سخن می‌گفت امروز در پاسخ به این سؤال که آیا برای ریاست به عارف رأی می‌دهد، می‌گوید می‌توانم به این سؤال پاسخ ندهم!

ـ

آنچه می‌خوانید مشروح مصاحبه با سهیلا جلودارزاده فعال اصلاح‌طلب، عضو شورای مرکزی حزب اصلاح‌طلب «کار»، نماینده مردم تهران در دوره‌های پنجم و ششم و منتخب مردم تهران برای انتخابات مجلس دهم، که در ادامه می‌آید.

ـ

ـ

* اظهارنظرهای زیادی در فضای مجازی درباره ریاست مجلس آینده مطرح می‌شود و برهمین اساس برخی می‌گویند عارف مرد انصراف است و این بار هم انصراف می‌دهد. نظر شما در این زمینه چیست؟

من با تقوایی که از برگزیدگان ملت سراغ دارم در یک نشست درون فراکسیونی می‌توانند روی شایسته‌ترین فرد بحث کرده و نتیجه‌گیری و رأی‌گیری کرده و به صحن معرفی کنند. این معضلی نیست که ما داشته باشیم.

ـ

ـ

* نظر شما عارف است یا لاریجانی؟

می‌توانم به این سؤال جواب ندهم!

ـ

ـ

* یعنی هنوز بین این دو انتخاب نکرده‌اید؟

واقعاً بین خودم و خدا این تعهد را دارم که به فرد شایسته و مورد قبول مردم رأی بدهم؛ هم در آقای عارف این توانایی را می‌بینم چراکه در دولت اصلاحات به خوبی اداره کردند و بالطبع اداره کردن دولت با وزاری مختلف و مشکلاتی که آن دولت داشت کار راحتی نبود.

ـ

نقش آقای لاریجانی هم در مدیریت مجلس در زمان برجام و مسائلی که مورد خواست مردم بود، برای همه شناخته شده است و این تصمیمی است که به رأی نمایندگان و فراکسیون امید بستگی دارد؛ البته انتخابات ۱۰ اردیبهشت هم تعیین کننده است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منتخب مردم تهران: می توانم به این سوال پاسخ ندهم!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جوان انقلابی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10636) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جوان انقلابی