عطرافشاني گلزار شهداي قزوين از سوي اعضاي شوراي اسلامي شهر

به گزارش عصر چهارشنبه ايرنا، در اين آيين شركت كنندگان با قرائت فاتحه و نثار شاخه هاي گل بر مزار شهدا، بار ديگر با آرمان هاي امام راحل و شهداي هشت سال دفاع مقدس تجديد ميثاق كردند.
رييس شوراي اسلامي شهر قزوين در حاشيه اين مراسم اظهار كرد: شهدا هميشه چراغ راه انقلاب اسلامي و سيره آنان نيز نقشه راه جوانان و نسل آينده خواهد بود.
فرج الله فصيحي رامندي افزود: آرامش، امنيت و قدرت امروز جمهوري اسلامي مرهون و مديون خون شهدايي است كه در طول هشت سال دفاع مقدس از مرز و بوم ميهن اسلامي حراست كرده و با نثار جان خود، دوام نظام مقدس ما را تضمين كردند.
به گفته وي، بايد تلاش كرد تا تفكر شهدا در ميان نسل جوان و آينده ساز كشور به خوبي ترويج شود و در اين راه نيز زمينه ساز صيانت و احياي اين انديشه باشيم.
اين مسوول، خود باوري را رمز پيروزي رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس دانست و يادآور شد: امروز نيز با تقويت همين روحيه مي توان بر توطئه هاي دشمنان فائق آمده و در مسير پيشرفت و توسعه كشور گام برداريم.
فصيحي رامندي در پايان اضافه كرد: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه ايران اسلامي به شمار رفته و آحاد جامعه بايد همواره از سيره آنان الگو بپذيرند.
7389/8054

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عطرافشاني گلزار شهداي قزوين از سوي اعضاي شوراي اسلامي شهر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10652) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا