رزمایش راهیان بیت المقدس در شهرستان بشرویه برگزار می شود

سرهنگ پاسدار رمضانعلی فرحبخش ثانی عصر چهارشنبه به خبرنگاران افزود: در این رزمایش عملیاتی از قبیل دفاع از كوی و بزرن، امداد و نجات و همچنین پرافند غیرعامل اجرا می شود.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری این رزمایش نمایش اقتدار و ارتقا آمادگی رزمی گردان های بیت المقدس بسیج به منظور انجام فعالیت های جمعی و گروهی است.
وی اظهار كرد: آمادگی عمومی و ارتقا روزافزون توانایی رزمی و دفاعی برای اجرای به موقع و هرچه بهتر ماموریت های محوله از دیگر دلایل برگزاری این قبیل رزمایش ها است.
فرحبخش اضافه كرد: بسیج ظرفیتی مردمی است كه در راستای ایجاد امنیتی پایدار و دفاع از میهن اسلامی نقشی بسیار راهبردی دارد و استفاده مطلوب از این ظرفیت جز در پرتو ارایه آموزش های لازم به سایر اقشار میسر نمی شود.
وی از برگزاری برنامه های فرهنگی در این رزمایش خبر داد و گفت: نیروهای بسیجی علاوه بر اینكه در زمینه دفاعی و نظامی باید در آمادگی كامل به سر برند در زمینه های فرهنگی نیز باید الگوهایی مناسب برای سایر اقشار باشند.
فرمانده ناحیه سپاه بشرویه افزود: دفاع از نظام و ارزش های انقلاب از مهمترین وظایف بسیج است و به همین دلیل نیروهای بسیجی باید همواره در آمادگی كامل به سر ببرند و اجرای این گونه رزمایش ها فرصتی برای بالا بردن سطح مهارت های نظامی ،امدادی و تعمیق باورهای اعتقادی و اسلامی در مسیر تحقق ارزشهای اصیل انقلاب می باشد.
فرحبخش از حضور نیروهای بسیجی گردان های بیت المقدس بشرویه و ارسك در این رزمایش خبر داد و گفت: مقر رزمایش انتهای بلوار جهاد تعیین شد و از عموم مردم برای تماشای اقتدار نیروهای بسیجی بشرویه دعوت به عمل می آید.
2047/7550

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رزمایش راهیان بیت المقدس در شهرستان بشرویه برگزار می شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10687) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا