فارس به عنوان پایگاه استعدادیابی اسکواش کشور معرفی شد

استان‌ها > فارس - رئیس فدراسیون اسکواش فارس را به عنوان پایگاه استعدادیابی اسکواش کشور معرفی کرد.

به گزارش خبرآنلاین از شیراز، مسعود سلیمانی که بعدازظهر امروز چهارشنبه درمجمع انتخابات رئیس هیات اسکواش فارس سخن می گفت افزود: حمایت های مناسب ودیدگاه روشن مدیرکل ورزش و جوانان استان ، تلاش های مطلوب دست اندرکاران هیات ، وجود زیرساخت های مناسب و وجوداستعداد های قابل اعتماد دراین استان باعث شد تا فارس به عنوان پایگاه استعدادیابی کشور معرفی شود.

وی افزود: در دورانی که فدراسیون های ورزشی و هیات های استان ها با مشکلات مالی فراوانی درگیر بودند تفکر خلاق و برنامه محوری رئیس هیات اسکواش فارس باعث موفقیت این هیات در بخش های مختلف شد.

رئیس فدراسیون اسکواش تاکید کرد: با توجه به عملکرد مطلوب هیات و برخورداری ازورزشکاران توانمند درآینده فارس میتواند نمایندگان فراوانی در سطح تیم های ملی اسکواش داشته باشد.

سلیمانی تصریح کرد: گسترش ورزش اسکواش در شهرستانها ازمهم ترین اهداف فدراسیون است که با توجه به پیگیری مدیرکل ورزش و جوانان فارس و تلاش های رئیس هیات اسکواش استان به طور حتم درآینده شاهد ایجاد زیرساخت های اسکواش در سراسر این استان خواهیم بود.

 


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فارس به عنوان پایگاه استعدادیابی اسکواش کشور معرفی شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10723) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین