عمل زیبایی در ایران سابقه 80 ساله دارد/ مشکل فونت را حل کنید

استان‌ها > فارس - دبیر انجمن راینولوژی ایران با بیان اینکه ازدیاد عمل های زیبایی نشان از توسعه یافتگی کشور دارد، افزود: در حال حاضر بیشترین تعداد اعمال جراحی زیبایی در کشورهای توسعه یافته انجام می شود.

به گزارش خبرآنلاین از شیراز ، ابوالحسن قیصری که ظهر امروز چهارشنبه یکم اردیبهشت درحاشیه برگزاری سومین دوره آموزشی جراحی سینوس و بینی در شیراز سخن می گفت،با بیان اینکه در حال حاضر بیشترین تعداد اعمال جراحی زیبایی در کشور آمریکا انجام می شود و بعد از آن در اروپا و سپس کره و ژاپن و ایران انجام می شود.

وی با بیان اینکه در ایران این نوع عمل ها سابقه 80 ساله دارد، افزود: عمل های زیبایی بینی در 20 سال گذشته سیر صعودی داشته که این رشد متاثر از مولفه هایی مانند مدرنیته، توسعه یافتگی اقتصادی و توسعه یافتگی اجتماعی است.

قیصری تاکید کرد: عمل های زیبایی در نقاط مختلف دنیا با توجه به نیاز مردم آن منطقه رونق دارد، به عنوان مثال مردم اروپا به دلیل اینکه مشکل بینی ندارند تعداد این عمل ها کمتر است و بیشتر به عمل های اصلاحی اندام روی می آورند.

دبیر انجمن علمی راینولوژی ایران، دلیل اینکه در ایران این نوع اعمال از طرف برخی مورد نکوهش قرار می گیرد این است که بافت جامعه ما همچنان سنتی است.

قیصری با بیان اینکه سالانه در کشور 2 کنگره ببین المللی و 4 کنفرانس بین المللی عمل های سینوس و بینی در کشور برگزار می شود که کنگره شیراز توسط انجمن علمی راینولوژی ایران و انجمن راینولوژی فارس برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در کنگره امسال تاکید بر روی اندوسکوپی های پیش رفته سینوس است، ادامه داد: حضور پروفسور اشتن برگر از آلمان یکی از چهره های درخشان و نفر اول این رشته است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عمل زیبایی در ایران سابقه 80 ساله دارد/ مشکل فونت را حل کنید» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10725) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین