موفقیت در عرصه جهانی نیازمند ارتباطات قوی است

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن نوروزی عصر چهارشنبه در آیین روز پایانی كارگاه آموزشی خبرنویسی در یاسوج افزود: بیش از چهار هزار سال قبل عصر ارتباطات به دلیل نظام پادشاهی یك سویه بود اما امروزه با پیشرفت فناوری همه چیز دگرگون شده است.
وی بیان كرد: همه نخبگانی كه امروزه صاحب جایگاه هستند این جایگاه را مدیون اطلاع رسانی به روز و قوی رسانه ها می دانند.
نوروزی با اشاره به اینكه انقلاب مشروطه نقطه عطف در روابط عمومی ها بود، اظهار كرد: امروزه تغییر محسوسی در حوزه روابط عمومی ها ایجاد شده است.
وی با بیان اینكه نوع نگاه آكادمیك روابط عمومی ها در هر نهادی مهم و تعیین كننده است، عنوان كرد: برنامه ریزی برای ایجاد و حفظ حسن نیت ارباب رجوع باید از سوی روابط عمومی ها به طور جدی پیگیری شود.
نوروزی موتور محركه یك سازمان را وجود روابط عمومی به روز و آگاه به مسائل مختلف دانست و ابراز داشت: روابط عمومی باید مشاور امین و حافظ منافع سازمان باشد.
وی افزود: روابط عمومی نباید یك نهاد توجیه گر بوده و تنها به ارائه گزارش اكتفا كند بلكه باید با تحلیل مسائل مختلف فرآیندمحور باشد.
نوروزی با اشاره به نقش مهم رسانه در ارتباط دو سویه مجموعه مدیریتی كهگیلویه و بویراحمد با مردم این استان، گفت: رسانه ها به عنوان پل ارتباطی مسئولان اجرایی و مردم وظایف سنگینی بر عهده دارند.
وی بر لزوم اجرای دقیق و اصولی برنامه های اقتصاد مقاومتی در كهگیلویه و بویراحمد و انعكاس این برنامه ها از سوی روابط عمومی ها تاكید كرد.
7531/6162

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موفقیت در عرصه جهانی نیازمند ارتباطات قوی است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10824) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا