پلمپ 180 واحد صنفی بدون پروانه درمیبد

معاون فرماندارمیبد؛ 850 واحدصنفی بدون پروانه درشهرستان میبد شناسایی شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ سید محسن فلاح گفت: از 850 واحد بدون پروانه که از سوی اتاق اصناف شناسایی و اخطار گرفته‌اند 537 واحد تاکنون هیچ اقدامی نسبت به اخذ پروانه نکرده‌اند.

فلاح بابیان اینکه طی دو سال گذشته 180 واحد صنفی بدون پروانه در شهرستان میبد پلمپ شده است افزود: ازاین‌پس نیروی انتظامی و اتاق اصناف باید با جدیت بیشتری در این زمینه کارکنند.

وی با تأکید بر اینکه پروانه، شناسنامه فعالیت واحدهای صنفی قلمداد می‌شود افزود: اخذ پروانه از سوی واحدهای صنفی در راستای برقراری نظم و امنیت بیشتر واحدهای صنفی است و سرپیچی از قوانین صنفی پیگرد قانونی در بر خواهد داشت.

معاون فرماندارمیبد گفت: 2 هزار 977 واحد پروانه دار در 26 اتحادیه صنفی در شهرستان میبد فعالیت دارند.

فلاح خاطرنشان کرد: طبق آیین‌نامه اجرایی بند ب ماده 101 قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه، ساماندهی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب، از طریق کارگروه ستاد ساماندهی صنوف فاقد پروانه در شهرستان‌ها انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/ص


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پلمپ 180 واحد صنفی بدون پروانه درمیبد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10850) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران