مدير روابط عمومي چهارمين جشنواره جهاني هنر مقاومت منصوب شد

به گزارش ايرنابه نقل از روابط عمومي هنر مقاومت، دبيركل چهارمين جشنواره جهاني هنر مقاومت درحكمي سيد مجتبي نوريان را به سمت مدير روابط عمومي اين جشنواره منصوب كرد.
در حكم حبيب الله صادقي خطاب به نوريان آمده است: با توجه به حضور مستمر و تاثيرگذار جنابعالي در حوزه هنر مقاومت و هنر متعهد، بدينوسيله جنابعالي را به سمت مدير روابط عمومي چهارمين جشنواره جهاني هنرمقاومت كه درآذر ماه سال 1395 همزمان با هفته بسيج برگزار خواهد شد، منصوب مي كنم.
وي ابراز اميدواري كرده است كه با پشتكار و همت مضاعف و با بهره گيري از هنرمندان متعهد و مجرب و با عنايت و مساعدت همه دلسوزان فرهنگ و هنر متعالي، شاهد تحقق اهداف والاي اين برنامه باشيم.
چهارمين جشنواره جهاني هنر مقاومت توسط انجمن هنرهاي تجسمي انقلاب و دفاع مقدس و با همكاري بنياد فرهنگي روايت آذر ماه سال جاري در بخش هاي نقاشي، پوستر، كارتون و كاريكاتور و طرح هاي حجمي برگزار مي شود.
نخستين نشست رسانه اي اين جشنواره ساعت 10 صبح يكشنبه پنجم ارديبهشت ماه با حضور اصحاب رسانه و نمايندگان رسانه هاي خارجي در سالن اسوه واقع در خيابان انقلاب اسلامي نبش بهار جنوبي برگزار خواهد شد.
شبس**1708**1565

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدير روابط عمومي چهارمين جشنواره جهاني هنر مقاومت منصوب شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-10890) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا