منتخب مردم قم: نيازمند مجلس انقلابي و پشتيبان دولت هستيم

به گزارش ايرنا حجت الاسلام مجتبي ذوالنور چهارشنبه شب در همايش بررسي مسائل روز در مسجد الرضا (ع) شهرستان گرگان مركز استان گلستان افزود: امروز ضرورت دارد مجلس انقلابي داشته باشيم تا زير بغل دولت را گرفته و منافع ملت را تامين كند.
وي ابراز داشت: بايد مجلسي داشته باشيم كه اگر دولت از ريل منافع ملي منحرف شد به صورت نظارتي وارد شود و بتواند در خدمت نظام و مردم باشد.
وي يادآور شد: عده اي كه به ارزش ها تعصب نداشته و از ولايت نيز تبعيت نمي كنند، تلاش دارند تا وارد مجلس شوند كه حضور آنها در خانه ملت باعث نفوذ از نوع جرياني خواهد شد.
وي همچنين گفت: عملكرد نادرست جريان هاي (سياسي) كشور مي تواند به از دست رفتن نظام منجر شود.
مشاور نماينده ولي فقيه در سپاه با يادآوري سخنان مقام معظم رهبري مبني بر اينكه نفوذ جرياني، خطرناكترين نوع نفوذ است، گفت: اگر جريان هاي كشور در مسير درست نباشند، اصل نظام زير سوال رفته و به خطر خواهد افتاد.
ذوالنور با بيان اينكه دشمن از طريق دو نوع نفوذ شامل فردي و جرياني قصد ورود و سيطره بر كشورمان را دارد، خاطرنشان كرد: نفوذ جرياني از نفوذ فردي خطرناك تر است و بايد در اين زمينه آگاه و هوشيار باشيم.
وي بيان داشت: امروز دشمن با هر وسيله فرهنگي اعم از ماهواره، تلويزيون، اينترنت و غيره مي خواهد سبك زندگي، فرهنگ و هنجارهاي ما دچار استحاله كند تا در پروژه جهاني سازي، رئيس جمهور آمريكا را به عنوان كدخداي دنيا به ما تحميل كند.
منتخب مردم قم در مجلس دهم همچنين گفت: امروز افرادي در كشور وجود دارند كه نام امام را يدك مي كشند اما با مهمترين آرمان و هدف امام كه ولايت فقيه بود مشكل دارند؛ اين افراد در گذشته به علت ابهت حضرت امام (ره) اجازه اعتراض به اصل ولايت فقيه را به خود نمي دادند ولي امروز اين مساله را بر زبان مي آورند.
ذوالنور ادامه داد: زماني كه برج هاي دوقلوي آمريكا مورد اصابت هواپيما قرار گرفت و آمريكا ايران را به نوعي مقصر اين مساله عنوان كرد و وارد كشور همسايه ما افغانستان شد 128 نماينده مجلس از ترس نامه اي به رهبري نوشته و درخواست كردند معظم له نيز هچون امام راحل جام زهر را بنوشد؛ حال بايد پرسيد اين گونه افراد چگونه مي خواهند آرمان هاي امام را حفظ و ادامه دهند؟
وي ابراز داشت: افرادي كه مدعي خط امام هستند و در روز قدس شعار نه غزه، نه لبنان جانم فداي ايران را سر مي دادند و در جريان فتنه نيز شعارشان مرگ بر اصل ولايت فقيه بود، اكنون خود را زير چتر و پرچم امام جا مي زنند.
وي تاكيد كرد: امروز بايد به سخنان رهبري در زمينه اقتصاد مقاومتي، وحدت، جنبش نرم افزاري، نخبه گرايي، توليد علم، شبيخون فرهنگي، فقر، فساد، تبعيض و نظاير آن توجه جدي داشت.
وي با بيان اينكه حتي يك راي مجلس نيز مي تواند در سرنوشت كشور تاثير داشته باشد، گفت: مردم طي 38 سال گذشته سختي زيادي كشيده اند و تحريم ها را تحمل كردند و مستحقق اين نيستند كه 38 درصد ازدواج ها در تهران منجر به طلاق شود و يا اينكه هشت ميليون جوان بيكار، افسرده و اميد زندگي از دست داده داشته باشيم.
ذوالنور تصريح كرد: اگر به اين مشكلات توجه نكرده و براي رفع آن نكوشيم در مسند مسئوليتي كه داريم هيچ جوابي در محضر عدل الهي نخواهيم داشت.
وي يادآور شد: اين در حاليست كه كشور ما نخبگان زيادي دارد بطوريكه امروز هفت هزار نخبه ايراني در آمريكا مشغول كار هستند و بيش از يك سوم كاركنان ناسا دانشمندان ايراني هستند.
منتخت مردم قم در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد: شهيدان جوان و دانشمند ما بودند كه با دستاوردهاي علمي و تحقيقاتي خود در زمينه هاي مختلف دنيا را متحول كردند.
3014/6203**1565

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منتخب مردم قم: نيازمند مجلس انقلابي و پشتيبان دولت هستيم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11044) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا