درخواست پارلمان بحرین برای اعلام جنگ علیه ایران و حزب‌الله

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، روزنامه صهیونیستی جورزالم پست (JPost) مدعی آن شد که پارلمان بحرین در بیانه ای جدید از دولت این کشور درخواست اعلان جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران و حزب الله را داده است.

پایگاه جروزالم پست نوشت : پارلمان بحرین پس از حمله کارباباد -- حمله تروریستی که در طی آن دو تن از نیروهای امنیتی، زخمی و یک تن دیگر از نیرو های پلیس کشته شده است -- انگشت اتهام را بسوی ایران و حزب الله گرفته و دلیل عمده این اقدام را تحرکات بی ثبات کننده ایران و حزب الله علیه کشور های عربی خلیج فارس عنوان کرده است.

در ادامه این بیانیه، پارلمان کشور پادشاهی بحرین انتقاداتی را از روند جلوگیری و مقابله با اقدامات تروریستی اعلام داشته و از نیروهای امنیتی این کشور تمجید کرد.

طبق این بیانیه، پارلمان بحرین با اشاره مستقیم به ایران و حزب الله مدعی آن شده که اکنون زمان آن رسیده است تا با هر اقدام بی ثبات کننده ای که حکومت ما را نشانه می رود با مشتی آهنین و قاطعانه پاسخ دهیم.

در پایان این گزارش، پایگاه صهیونیستی جورزالم پست دلیل این تحرکات عجولانه از سوی بحرین را "درگیری های دیپلماتیک با ایران و همچنین درگیری های فرقه ای موجود" عنوان کرده است.

507

جروزالم پست نوشت: پارلمان بحرین در بیانه ای جدید از دولت این کشور درخواست اعلان جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران و حزب الله را داده است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخواست پارلمان بحرین برای اعلام جنگ علیه ایران و حزب‌الله» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11190) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز