سپاه كارنامه درخشاني درتاريخ پرافتخار ايران به يادگار گذاشته است

دراين بيانيه كه نسخه اي از آن روز پنجشنبه دراختيار ايرنا قرار گرفت ، آمده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نهادي است كه هم پاي انقلاب متولد و مسئوليت هاي خطير و سنگيني را براي پاسداري از انقلاب و دفاع از نظام و آرمان هاي بلند امام خميني (ره) و شهداي گرانقدر عهده دار شد و در اين راستا كارنامه درخشان، بي نظير و آموزنده اي در تاريخ پر افتخار ايران عزيز به يادگار گذاشته است.
بيانيه ادامه يافته است: تاريخ سي هفت ساله استقرار نظام مقدس جمهوري اسلامي نشان مي دهد سپاه در اوج اقتدار و صلاحيت در تمامي عرصه هاي نياز انقلاب و كشور به سان دژ مستحكم ملت ايران عمل كرده و نقش كليدي خود در شكست و خنثي سازي توطئه ها و تهديدات گوناگون بيگانگان و ضد انقلاب در عرصه هاي مختلف جنگ هاي سخت ، نيمه سخت و نرم را همواره مورد اعتراف دوستان ودشمنان انقلاب قرار داده است.
در قسمت ديگري ازاين بيانيه آمده است: بي شك كاركردها و نقش آفريني هاي سپاه بويژه مقابله هوشمندانه با راهبردها و طرح هاي دشمنان داخلي و خارجي از مقطع پيروزي انقلاب اسلامي تا دفاع مقدس و خنثي سازي فتنه هاي 78 و 88 و نيز تحركات ضد امنيتي و تروريستي مزدوران استكبار و صهيونيسم جهاني در شمال غرب و جنوب شرق كشور خصوصا مصاف بي بديل با سلفي هاي جاني و وهابيت خبيث درجبهه هاي سوريه و عراق، تعيين كننده و خنثي كننده سياست هاي منطقه اي آمريكا و هم پيمانانش است.
بيانيه ادامه يافته است: دين داري ، مردمي بودن، ولايت مداري ، ايثار و شهادت طلبي ، سلحشوري نظامي، خلوص معنوي و بصيرت سياسي از برجسته ترين شاخصه هاي سپاه است كه به همين دليل هجمه هاي رسانه اي و تبليغاتي نظام سلطه و استكبار و جبهه متحد ضد انقلاب عليه اين نهاد مردمي و انقلابي شدت گرفته است وليكن تاثيرگذاري بي نظير و خدشه ناپذير سپاه در عرصه پاسداري از انقلاب و رفع نيازهاي حياتي جامعه و ملت ايران و سربلندي برابر نقشه هاي شيطاني و توطئه هاي ضد ايراني و ضد انقلابي به وضوح نمايان است.
در بخش ديگري ازاين بيانيه آمده است: استحكام امروز ايران اسلامي و حضور بالنده و موثر آن در عرصه مناسبات منطقه اي وتاثيرگذاري در حوزه تعاملات و ترتيبات فرا منطقه اي حقيقتي است كه مجاهدت خستگي ناپذير نيروهاي مسلح به ويژه سپاه پاسداران بر فرازآن مي درخشد.
بيانيه حاكيست: اينك درسالروز تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي كه همزمان شده است با ميلاد سراسرنور مولي الموحدين اميرالمومنين علي (ع) ،ضمن گراميداشت ياد امام وشهيدان،با آنان پيمان مي بنديم كه در اين مسير نوراني،محكم و استوار گام برداريم و ضمن حفظ هوشياري و آمادگي همه جانبه تحت فرماندهي فرمانده معظم كل قوا،امام خامنه اي عزيزبا تحقق اقتصاد مقاومتي ،تداوم عزتمندانه انقلاب اسلامي و ناكامي بيگانگان و دشمنان قسم خورده نظام را رقم زنيم.
دوم ارديبهشت سالروز تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي مي باشد.
7403/ 6133/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سپاه كارنامه درخشاني درتاريخ پرافتخار ايران به يادگار گذاشته است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11230) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا