جهان کودک و رسیدن به صلح جهانی

رئیس مرکز بین‌المللی توسعه خواهر شهرهای ایران گفت: با برقراری جهان کودک و ارتباط بین کودکان جهانی می‌توانیم راه را برای رسیدن به صلح جهانی هموار کنیم.

علیرضا رجایی رئیس مرکز بین‌المللی توسعه خواهر شهرهای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص کودکان و رسیدن به صلح جهانی اظهار داشت: ارتباط کودکان جهان، ظرفیتی است که می‌توان از آن برای رسیدن به صلح جهانی استفاده کرد.

 وی ادامه داد: فعالیت سفرا در زمینه حقوق کودکان و ایجاد تالار و ترمینالی با زبان‌های مختلف برای این قشر می‌تواند به بهره بردرای از ظرفیت کودکان جهان، برای رسیدن به صلح استفاده کرد.

رئیس مرکز بین المللی توسعه خواهر شهرهای ایران تصریح کرد: هم اکنون در حال طراحی کارگروه کودکان و نوجوانان در قالب جهان کودک هستیم به طوری‌که ارتباط و گفت‌وگو بین آن‌ها انجام گرفته و توقعاتشان برآورده شود.

رجایی گفت: از محققین ، نویسندگان و انتشارات عرصه کودک و نوجوانان خواستار شرکت در کارگروه و برقراری هر چه زودتر ارتباط بین کودکان جهان هستیم.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جهان کودک و رسیدن به صلح جهانی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11274) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران