استان ايلام غرق سرور و شادي ميلاد با سعادت مولود كعبه است

به گزارش ايرنا، به همين مناسبت مردم ولايت مدار شهرها و بخش هاي مختلف اين استان با آذين بندي خيابان ها و نصب بيرق هاي رنگي، برگزاري آيين هاي سخنراني، مولودي خواني و مديحه سرايي ميلاد با سعادت اين امام همام را گرامي مي دارند.
مردم ولايتمدار و دوستداران اهل بيت عصمت و طهارت (ع) بويژه هيات هاي مذهبي در مناطق مختلف ايلام اين روزها با پخش نقل، شيريني و شربت در خيابان هاي اين شهر و برگزاري آيين هاي وي‍ژه جشن و شادي اين ميلاد خجسته را جشن گرفته و گرامي مي دارند.
همچنين بسياري از مردم اين روزها در تكاپوي خريد هديه براي تجليل و تكريم از پدران خود هستند.
بسياري از زوج هاي جوان نيز اين ايام را براي آغاز زندگي مشترك انتخاب و جشن هاي عروسي در ايلام حسابي رونق گرفته است.
به همين مناسبت آيين هاي جشن و شادي ميلاد خجسته و فرخنده امام علي(ع) در بسياري از مساجد، تكايا، بقاع متبركه و منازل شخصي مردم از ديروز تاكنون در حال برگزاري هستند.
بر اساس گزارش هاي رسيده از خبرنگاران ايرنا آيين هاي جشن و شادي ميلاد با سعادت امام علي(ع) در شهرهاي دره شهر، آبدانان، مهران، دهلران، بدره، ملكشاهي، ايوان، سيروان و چرداول با حضور دوستداران اهل بيت(ع) در حال اجرا است.
7171/9002

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استان ايلام غرق سرور و شادي ميلاد با سعادت مولود كعبه است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11308) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا