تبلیغات نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس در دو حوزه كرمانشاه آغاز شد

به گزارش خبرنگار ايرنا، چهار نامزد راه يافته به دور دوم انتخابات مجلس در حوزه هاي كرمانشاه و سنقروكليايي به مدت يك هفته و تا ساعت هشت صبح روز پنجشنبه 9 ارديبهشت فرصت انجام تبليغات انتخاباتي را دارند.
سيد سعيد حيدري طيب و احمد صفري در حوزه انتخابيه كرمانشاه و سيد جواد حسيني كيا و محمد عمادي رستگار در حوزه انتخابيه سنقروكليايي به دور دوم راه يافته اند.
براي دور دوم انتخابات مجلس در حوزه هاي ياد شده 657 شعبه در نظر گرفته شده كه 561 شعبه آن در حوزه انتخابيه كرمانشاه و 96 شعبه نيز در حوزه انتخابيه سنقروكليايي قرار دارد.
مرحله دوم انتخابات مجلس جمعه 10 ارديبهشت ماه در حوزه ها و شعب ياد شده برگزار مي شود و متولدين دهم ارديبهشت 1377 و قبل از آن مي توانند در آن شركت كنند.
افرادي مي توانند در انتخابات 10 ارديبهشت حوزه هاي كرمانشاه و سنقروكليايي حضور يابند كه در دور اول يا اصلا در انتخابات شركت نكرده اند و يا در اين دو حوزه راي داده باشند.
895 هزار و 263 نفر در حوزه انتخابيه كرمانشاه و 71 هزار و 503 نفر در حوزه انتخابيه سنقروكليايي واجد شرايط راي دادن هستند.
استان كرمانشاه با دو ميليون نفر جمعيت داراي هشت نماينده در مجلس شوراي اسلامي است كه در مرحله اول انتخابات 6 نماينده به مجلس دهم راه يافتند.
7458/8066

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تبلیغات نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس در دو حوزه كرمانشاه آغاز شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11311) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا