تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در دو حوزه چهارمحال وبختیاری آغاز شد

به گزارش ایرنا، از چهارمحال و بختیاری چهار نماینده به مجلس شورای اسلامی راه می یابد كه در دور اول انتخابات دو نامزد با كسب اكثریت آرا در دو حوزه انتخابیه شهركرد،بن و سامان و لردگان انتخاب و به مجلس دهم راه یافتند و در دو حوزه انتخابیه بروجن و اردل، فارسان، كیار و كوهرنگ انتخابات به دور دوم كشیده شده است.
تبلیغات رسمی نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز براساس قانون از امروز ( دوم اردیبهشت ماه) آغاز و تا ساعت هشت صبح پنج شنبه نهم اردیبهشت (24 ساعت قبل از برگزاری انتخابات) ادامه خواهد داشت.
در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم تنها كسانی می توانند در انتخابات شركت كنند كه در مرحله اول یا در هیچ حوزه ای رای نداده باشند و یا در همان حوزه ای كه انتخابات به مرحله دوم رفته است، رای داده باشند.
به گفته دبیر ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری برای حوزه انتخابیه بروجن 96 شعبه اخذ رای و برای حوزه انتخابیه اردل، فارسان، كیار و كوهرنگ 248 شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.
جعفر مردانی از مشاركت شش هزار عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و انتظامی برای برگزاری این انتخابات خبر داد و گفت: همكاری و همراهی دستگاه ها نقش مهمی در برگزاری یك انتخابات باشكوه دارد.
با پایان یافتن انتخابات 7 اسفند، سرنوشت نهایی 69 كرسی از مجلس دهم از 21 استان و 56 حوزه انتخابیه به مرحله دوم انتخابات سپرده شد.
بنابر اعلام وزارت كشور دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با 10 اردیبهشت در كشور برگزار می شود.
7363/2097

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در دو حوزه چهارمحال وبختیاری آغاز شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11315) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا