جشن پدران آسماني وي‍ژه فرزندان شاهد البرز برگزار شد

به گزارش ايرنا، دبير همايش پدران آسماني استان البرز در حاشيه برگزاري اين آيين به خبرنگار ايرنا، گفت: اين آيين به منظور اجراي منويات مقام معظم رهبري در پاسداشت اصول، ارزش ها و آرمان هاي شهدا و امام شهيدان (ره) برگزار شد.
محسن اماني حضرت علي (ع) را پدر معنوي فرزندان شهدا دانست و افزود: به همين منظور فرزندان شهدا كه از نعمت پدر محروم هستند، سالروز ميلاد اين همام را به جشن نشسته و به ايشان تبريك مي گويند.
وي بيان داشت: سومين همايش پدران آسماني و جشن سپاسگذاري از پدران آسماني و مادران بهشتي شهدا با هدف تجليل و تمجيد از مقام والاي پدران شهدا توسط فرزندان شهدا ، پدراني كه با ايثار و فداكاري خود درس بخشندگي به جامعه آموختند، برگزار شده است.
وي اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي و هنري همچون اجراي سرود و نمايش و تجليل از فرزندان شهداي مدافع حرم را از جمله برنامه هاي اين جشن دانست.
اماني بيان كرد: در اين آيين حدود 600 تن از فرزندان شاهد به همراه خانواده هايشان حضور داشتند.
وي كه رياست هيات مديره تشكل كشوري پدران آسماني را نيز برعهده دارد، گفت: اين آيين در سراسر شهرستان ها و استان هاي كشور برگزار مي شود.
در پايان اين آيين، فرزندان شاهد با حضور در گلزار شهداي چهارصد دستگاه كرج، مزار اين شهدا را گلباران كردند.
امروز پنج شنبه 2 ارديبهشت گلزارهاي شهداي استان البرز گلباران مي شود.
6156/ 6155

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جشن پدران آسماني وي‍ژه فرزندان شاهد البرز برگزار شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11379) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا