جريمه 798 ميليون ريالي عاملان قاچاق البسه در زنجان

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومي اداره كل تعزيرات حكومتي استان زنجان، مرتضي مميزي افزود: طي هفته جاري تعداد دو محموله شامل دو هزار و 328 ثوب البسه خارجي با فاصله زماني كوتاه در محورهاي زنجان و ايجرود كشف و ضبط شد.
وي ادامه داد: در اين خصوص دو پرونده در شعبه ويژه مبارزه با قاچاق كالا و ارز اداره كل تعزيرات حكومتي استان زنجان تشكيل شد و به دليل ارائه نشدن مدارك گمركي معتبر از سوي حاملان،قاچاق بودن كالاها محرز شد.
مميزي با بيان اينكه ارزش ريالي كالاهاي كشف شده بيش از 750 ميليون ريال است، اظهار كرد: پس از سير مراحل قانوني، علاوه بر ضبط كالاهاي كشف شده به نفع دولت، عاملا قاچاق به پرداخت جريمه نقدي به ميزان 798 ميليون ريال در حق صندوق دولت محكوم شدند.

**تشكيل 77 پرونده از محل اجراي گشت هاي مشترك سيار
مديركل تعزيرات حكومتي استان زنجان گفت: در نتيجه اجراي گشت هاي مشترك سيار، تعداد 77 پرونده با حضور رئيسان شعبه هاي تعزيرات حكومتي و بازرسان سازمان هاي صنعت، معدن و تجارت اين استان، تشكيل شد و بلافاصله مورد رسيدگي و صدور رأي قرار گرفت.
مميزي افزود: بر اساس آراي صادره، ميزان جريمه نقدي متخلفان در اين بخش بالغ بر 145 ميليون و نهصد هزار ريال تعيين شد.
7312/6085

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جريمه 798 ميليون ريالي عاملان قاچاق البسه در زنجان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11419) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا