تیم ملی فوتبال ناشنوایان افغانستان، به پاکستان می‎رود

تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور جهت حضور در مسابقات جام دوستی امروز با ۱۴ فوتبالیست عازم پاکستان می شود.

تیم ملی فوتبال ناشنوایان افغانستان، به پاکستان می‎رودبه گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور جهت حضور در مسابقات جام دوستی امروز با ۱۴ فوتبالیست عازم پاکستان می شود. در این رقابت ها از افغانستان ۱۴ ورزشکار و ۸ هیات که شامل پزشک، مربی و کمک مربی می باشد، حضور دارند.

در این مسابقات تیم های افغانستان، مالدیو و هندوستان به میزبانی پاکستان شرکت می کنند.
این رقابت‎ها روز شنبه ۴ ثور در شهر لاهور این کشور برگزار می شود و به‎مدت ۶ روز ادامه دارد.

نعمت الله، مسئول روابط‎ عمومی فدراسیون ناشنوایان افغانستان، هدف برگزاری این رقابت ها را همبستگی و دوستی میان کشورهای جنوب آسیا عنوان کرد و اظهار داشت که برگزاری چنین رقابت هایی می تواند روابط ورزشکاران را در کشورهای جنوب آسیا نزدیک تر کند.

وی اضافه کرد که این مسابقات برای اولین بار از سوی پاکستان برگزار می شود و جای خرسندی برای ورزشکاران ناشنوا می باشد.

وی اخیرا از آمادگی تیم ناشنوایان سخن گفت و افزود: تیم ملی فوتبال ناشنوایان از آمادگی های لازمی برخودار است و امیدواریم که جام دوستی را ورزشکاران کشورمان کسب کنند.

تیم ملی فوتبال ناشنوایان در حالی به پاکستان می رود که دکتر عبدالله عبدالله رییس اجرایی افغانستان سفر خویش به پاکستان را به‎دلیل حمله اخیر انتحاری لغو کرد و گفته می شود که این حمله از سوی پاکستان طراحی شده است.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تیم ملی فوتبال ناشنوایان افغانستان، به پاکستان می‎رود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11498) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران