نظاميان صهيونيستي پنج فلسطيني را در كرانه باختري دستگير كردند

به گزارش شبكه خبري اسكاي نيوز، نظاميان رژيم صهيونيستي با حمله به خانه هاي فلسطينيان در شهر الخليل واقع در جنوب كرانه باختري از جمله منازل اسيران آزاد شده، اقدام به بازرسي خانه به خانه و تخريب وسائل داخل آن كردند.
نظاميان صهيونيست با حمايت خودروهاي نظامي، به شهرك العيزريه و ابو ديس در شهر قدس حمله كرده و با ساكنان آنها درگير شدند.
اين نظاميان با شليك گاز اشك آور و گلوله هاي پلاستيكي، شماري از فلسطينيان را زخمي و يا دچار خفگي كردند.
نظاميان رژيم صهيونيستي همچنين امروز پنجشنبه به خانه 'خالد طقاطقه' كه پيش از اين به بهانه تلاش براي چاقو زدن به يك صهيونيست در شهرك بيت فجار در نزديكي شهر بيت لحم با گلوله صهيونيست ها كشته شده بود، حمله و اعضاي خانواده وي را دستگير كردند.
رژيم صهيونيستي بي اعتنا به قطعنامه هاي سازمان ملل و واكنش هاي جهاني، همچنان به شهرك سازي، اشغال سرزمين هاي فلسطيني، تخريب خانه و كاشانه فلسطيني ها و كشتار در فلسطين اشغالي ادامه مي دهد.
از آغاز انتفاضه قدس در اكتبر سال گذشته (مهرماه) تاكنون، 212 فلسطيني به ضرب گلوله نظاميان و شهرك نشينان صهيونيست در كرانه باختري، نوار غزه و سرزمين هاي اشغالي به شهادت رسيده اند.
خاورم** 1453**1485**1599

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظاميان صهيونيستي پنج فلسطيني را در كرانه باختري دستگير كردند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11551) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا